aktualizacje

1Chcieliśmy oficjalnie ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z krakowską firmą Galicja Productions. W związku z tym, już wkrótce, możecie się spodziewać relacji z organizowanych przez nich koncertów i imprez. Więcej informacji o Galicja Productions możecie uzyskać na ich stronie internetowej lub na oficjalnym Facebooku firmy. Zapraszamy.

Ze swojej strony mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy.

Pozdrawiamy

Redakcja

Więcej…

13 września, równo rok temu na tym portalu pojawił się pierwszy tekst (Jabłka Adama), tak więc możemy ogłosić, że Wybiórcza.com obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego czytelnikom oraz współpracownikom, a sobie, gronu redakcyjnemu, wielu pozytywnych opinii na temat tego, co robimy, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Redakcja

Więcej…

Wprowadzone miały być zmiany, logo, lajkit oraz możliwość komentowania bez posiadania konta. W dniu dzisiejszym zostaje wprowadzona ta ostatnia ze względu na czas. Na komentarze użytkowników niezalogowanych, ze względów bezpieczeństwa, ochrony przed botami oraz dobrych zwyczajów nałożone są restrykcje:

  • brak autopublikacji
  • przepisanie zmodyfikowanych znaków alfanumerycznych (captcha)

Więc komentujcie, napiszcie coś miłego oraz krytykujcie konstruktywnie!

Chcecie napisać co Was intryguje? W sekcji kontakt na dole strony jest podany adres.

Więcej…

W związku z rozwojem, kilka dni temu dodaliśmy nowy dział, o niezwykle tajemniczym tytule 'Felietony'. Zapewne niewiele Wam to mówi, ale wystarczy zajrzeć, a wszystko się wyjaśni. Dodaliśmy także odpowiednie działy w menu sekcji 'Kultura'.

Wciąż wprowadzamy także kosmetyczne zmiany i w miarę możliwości poprawiamy wygląd i funkcjonalność portalu.

Nadal czekamy na wszelkie Wasze uwagi, opinie, a także propozycje współpracy.

Pozdrawiam serdecznie

Marek 'Days' Wilkowski

Więcej…

Witam.

Jak widać nastąpiła zmiana layout'u. Na lepszy, na gorszy? Jak Wam się podoba? - odpowiedzcie w komentarzach. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić całego serwisu, więc za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Coś nie działa? - odpowiedzcie w komentarzach lub na maila admin 'at' wybiorcza.com. Co nas czeka - dalej zmiany. Tak jak powiedziałem, nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkiego, ale już zostały zaobserwowane pewne niedogodności. Czy nastąpi jeszcze tak "drastyczna" zmiana?, kiedyś może.

A teraz coś bardziej przyjemnego, czym możemy się pochwalić i za co podziękować (no i może zachęcić). Mamy już trochę zarejestrowanych użytkowników, oraz bardzo dobre statystyki odwiedzin, za co serdecznie dziękujemy drodzy użytkownicy i czytelnicy. Zachęcamy do komentowania bo chcemy poznać Waszą opinię jak i do nadsyłania tekstów bo po to ten portal powstał!

Pozdrawiamy Redakcja.

Więcej…