fotoreportaze

1Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z trzydniowej imprezy studencko - muzycznej oraz do przeczytania relacji o tejże, zdanej przez jednego z uczestników - Sławka Łużnego.

 

FOTO: WITEK BOMBA, SŁAWEK ŁUŻNY, MARCIN WILK

Więcej…

1Kolejna Metallima już za nami, a my przypominamy jak wyglądała impreza za pomocą zdjęć Sławka Łużnego. Polecamy także jego relację z imprezy.

Więcej…

 

Fotorelacja z trzeciego i ostatniego dnia drugiej edycji Filmowirówki.

Więcej…

1
Foto: Rzabza

27 i 28 sierpnia w Radomiu odbywały się międzynarodowe pokazy lotnicze Air Show Radom 2011. Oto fotoreportaż z pierwszego dnia (sobota).

Więcej…

1
Foto: Rzabza

Po krótkiej przerwie wracamy na Wybiórczą aktywnym weekendem, podczas którego było wiele imprez, dwie z nich odwiedziliśmy z aparatem. Na dobry początek drugi dzień Parowozjady w Chabówce i przejazd pociągu retro z Chabówki do Mszany Dolnej i z powrotem, który ciągnęła lokomotywa Ol 12.

Więcej…

1
Foto: Bogdan Skrzekut

 

Artykuł na ten temat znajduje się tutaj. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…

q
Foto: Bogdan Skrzekut

Nie dalej jak w ubiegłą sobotę dwóm osobom związanym z Wybiórczą dane było uczestniczyć w otwarciu Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku. Poniżej fotoreportaż. W Chrzanowie funkcjonuje tyle co otwarte, podobne centrum biblioteczne. W Oświęcimiu też. W Myślenicach takież się buduje. W Wieliczce biblioteka się rozbudowuje i przeinacza w podobny instytucjonalnie i architektonicznie obiekt. To samo w Dąbrowie Tarnowskiej.

Więcej…

brudyW minioną niedzielę (29.05.1011) na stokach Łysej Góry odbyły się zawody w downhillu. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tego wydarzenia.

Więcej…