obrazek

 

Już dziś premiera "Citizenship of the Abyss". Debiutu Owls Woods Graves posłuchać można w oficjalnym streamingu na kanale Black Metal Promotion.

Więcej…

obrazek

Muzyczne ikony Dezerter i Moskwa na jednej, klubowej scenie - 23 marca w krakowskim Kwadracie! To za sprawą ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat lat 80-tych i emocje towarzyszące kolejnym edycjom jarocińskiego festiwalu. Tych kapel nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich piosenki śpiewane są do dziś. 

Więcej…

obrazek

Debiutanckie albumy Owls Woods Graves i Ashes. Brudny i podły miks black metalu z punkiem oraz melancholijny black metal rodem z pierwszej połowy lat 90. ujrzą światło dzienne już za tydzień nakładem Malignant Voices.

Więcej…

obrazek

Do składu tegorocznej edycji popularnego czeskiego festiwalu dołączają kolejne kapele.

Więcej…

obrazek

Neurosis wystąpi 26 lipca w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później, 27 lipca, w gdańskim B90. W roli gościa specjalnego na całej trasie wystąpi grupa YOB.

Więcej…

obrazek

14 kwietnia w warszawskiej Proximie wystąpi jedna z żywych elgend punk rocka - The Exploited!

Więcej…

obrazek

Soilwork, The Arson Project, The Contortionist, Vampillia, Walls Of Jericho, Primordial, Skeletal Remains, Coven, Demolition Hammer, Triumph Of Death (Hellhammer) – oto kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Kanadyjczycy z Comeback Kid pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Grupa przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku plytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.

Więcej…

obrazek

1 marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiór” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl

Więcej…

obrazek

Poniżej informacja od organizatora o kolejnej aktualizacji line up tegorocznej edycji festiwalu:

Więcej…

obrazek

Destroyer 666 oraz Dead Congregation wystąpią jesienią w trzech polskich miastach. Zapraszamy 3 listopada do krakowskiego klubu Kwadrat, 9 listopada do poznańskiego U Bazyla oraz 10 listopada do warszawskiej Proximy. W roli supportów zaprezentują się: Nocturnal Graves oraz Inconcessus Lux Lucis.

Więcej…

obrazek

Takiego składu jeszcze nie było! Lej Mi Pół, Zenek, Zacier, WOWA i The Novorodkens na jednej scenie w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują trzy koncerty Incantation w Polsce! Incantation wystąpi 30 marca w poznańskim klubie U Bazyla, 31 marca w krakowskim Kwadracie oraz 1 kwietnia w warszawskiej Proximie. W roli supportów wystąpią Defeated Sanity oraz Skinned.

Więcej…

obrazek

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Więcej…

obrazek

Nowy utwór Rome do odsłuchu, koncerty w marcu.

Więcej…