obrazek

Do składu tegorocznej edycji popularnego czeskiego festiwalu dołączają kolejne kapele.

Więcej…

obrazek

Neurosis wystąpi 26 lipca w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później, 27 lipca, w gdańskim B90. W roli gościa specjalnego na całej trasie wystąpi grupa YOB.

Więcej…

obrazek

14 kwietnia w warszawskiej Proximie wystąpi jedna z żywych elgend punk rocka - The Exploited!

Więcej…

obrazek

Soilwork, The Arson Project, The Contortionist, Vampillia, Walls Of Jericho, Primordial, Skeletal Remains, Coven, Demolition Hammer, Triumph Of Death (Hellhammer) – oto kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Kanadyjczycy z Comeback Kid pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Grupa przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku plytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.

Więcej…

obrazek

1 marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiór” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl

Więcej…

obrazek

Poniżej informacja od organizatora o kolejnej aktualizacji line up tegorocznej edycji festiwalu:

Więcej…

obrazek

Destroyer 666 oraz Dead Congregation wystąpią jesienią w trzech polskich miastach. Zapraszamy 3 listopada do krakowskiego klubu Kwadrat, 9 listopada do poznańskiego U Bazyla oraz 10 listopada do warszawskiej Proximy. W roli supportów zaprezentują się: Nocturnal Graves oraz Inconcessus Lux Lucis.

Więcej…

obrazek

Takiego składu jeszcze nie było! Lej Mi Pół, Zenek, Zacier, WOWA i The Novorodkens na jednej scenie w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują trzy koncerty Incantation w Polsce! Incantation wystąpi 30 marca w poznańskim klubie U Bazyla, 31 marca w krakowskim Kwadracie oraz 1 kwietnia w warszawskiej Proximie. W roli supportów wystąpią Defeated Sanity oraz Skinned.

Więcej…

obrazek

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Więcej…

obrazek

Nowy utwór Rome do odsłuchu, koncerty w marcu.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu podali kolejne kapel które w sierpniu wystąpią w Twierdzy Josefov. Są to Voivod, Violator, Decapitated, Gorod, Animals As Leaders, Slapshot, Ensiferum, Dr. Living Dead, Car Bomb, Letters From The Colony oraz Zuriaake. I to wciąż nie koniec jeśli chodzi o line up tegorocznej edycji Festiwalu.

Więcej…

obrazek

Galicja Productions z dumą prezentuje koncert Decapitated w Krakowie! 

Więcej…

obrazek

Poniżej info od organizatorów:

Więcej…