obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują koncert Obituary w Poznaniu. Legenda death metalowej sceny powróci do naszego kraju z nowym albumem zatytułowanym po prostu „Obituary”. Twórcom takich klasycznych albumów jak „Cause Of Death”, „World Demise” czy też „The End Complete” będą towarzyszyć znakomite ekipy z ABSU oraz Beheaded.

Więcej…

obrazek

ME FIRST AND THE GIMME GIMMES  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Więcej…

obrazek

Sepultura już w czerwcu wystąpi w roli headlinera na dwóch klubowych koncertach w Polsce. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Więcej…

obrazek

Już pod koniec przyszłego tygodnia w Warszawie wystąpią Hatebreed oraz Dying Fetus.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions prezentuje Prog In Park. Koncert przybierze formę mini-festiwalu na którym wystąpią artyści związani z szeroko pojęta muzyką progresywną. Poznaliśmy właśnie nazwy dwóch pierwszych kapel, które zaprezentują się 20 sierpnia w warszawskim Parku Słowińskiego. Na festiwalu pojawią się Opeth oraz Blindead.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Core-Poration oraz klub Rudeboy zapraszają na dwa koncerty Sepultury w Polsce. Niedawno była okazja obejrzeć ich energetyczny występ u boku Kreator - tym razem przyjadą do naszego kraju w roli headlinera. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Więcej…

obrazek

Po roku od premiery, "The Hammer Doctrine" krakowskiego Ragehammer ukazuje się w najbardziej klasycznym z formatów: na limitowanym 12-calowym winylu. Wydawcą, podobnie jak w przypadku wersji CD, jest Pagan Records.

Więcej…

obrazek

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Helloween! Jesienią tego roku zespół ruszy w specjalną trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą Michael Kiske i Kai Hansen! W trakcie prawie 3 godzinnego koncertu oryginalny line up wykona wiele klasyków Helloween, powstałych w trakcie trzech dekad funkcjonowania zespołu.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions z ogromną radością prezentuje dwa koncerty Kadavar w Polsce. Grupa powraca do naszego kraju po niewielkiej przerwie (przypomnijmy, że w 2015 roku promowali na koncertach w Polsce album „Berlin”). Aktualnie mistrzowie retrorockowego klimatu intensywnie pracują nad czwartą studyjną płytą.

Więcej…

obrazek

Zaczęło się od spektaklu „Boogie Street” z udziałem Renaty Przemyk, który miał premierę we wrześniu 2016 roku w Teatrze Starym w Lublinie. Renata Przemyk, śpiewając songi Leonarda Cohena z polskimi tekstami, odkrywa jego inne oblicze….

Więcej…

obrazek

Dwa koncerty kultowej grupy Satyricon w Polsce! Trasa koncertowa, którą black metalowa legenda zaplanowała na jesień 2017 roku będzie promować nowy (jeszcze nie nazwany) album zespołu. Jego premiera została zaplanowana na 22 września. Na występy twórców „Nemesis Divina”, „Rebel Extravaganza” czy też „The Age Of Nero” zapraszamy 14 października do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 15 października do warszawskiej Progresji. Bilety są już dostępne w sklepie Knock Out Productions.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy nazwy dwóch supportów, które rozgrzeją warszawską publikę przed koncertowym setem Perturbator. Show otworzą występy: Nightrun87 oraz Mazut. Perturbator przyjedzie do Polski już w połowie przyszłego miesiąca. Przygotujcie się na wybuchowy set, który rozbrzmi 11 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Więcej…

obrazek

W czwartek startuje europejska odsłona Epitaphs Tour post-metalowego Obscure Sphinx. Wyjątkiem pośród koncertów w takich krajach jak Niemcy, Czechy i Rumunia będzie sobotni występ we wrocławskim klubie Firlej. Kwintetowi pod dowództwem Wielebnej towarzyszyć będą Legalize Crime oraz The Gentle Art of Cooking People. 

Więcej…

obrazek

TRDM booking, Mythrone Promotion i Defense Records zapraszają na kwietniowe koncerty Terrordome, Chaos Synopsis oraz Dira Mortis w ramach kwietniowej trasy Morbid Intoxicunts Tour 2017.

Więcej…

obrazek

Trasa PostPosnania 2017 pod przewodnictwem poznańskiej formacji post/progrockowej Beyond the Event Horizon rusza w przyszłym tygodniu. Zespół, któremu towarzyszyć będą m.in. formacje Abstrakt, Ayden, Appleseed i Allan Hills, odwiedzi 8 polskich miast oraz Berlin.

Więcej…