obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu podali kolejne kapel które w sierpniu wystąpią w Twierdzy Josefov. Są to Voivod, Violator, Decapitated, Gorod, Animals As Leaders, Slapshot, Ensiferum, Dr. Living Dead, Car Bomb, Letters From The Colony oraz Zuriaake. I to wciąż nie koniec jeśli chodzi o line up tegorocznej edycji Festiwalu.

Więcej…

obrazek

Galicja Productions z dumą prezentuje koncert Decapitated w Krakowie! 

Więcej…

obrazek

Poniżej info od organizatorów:

Więcej…

obrazek

„Three Altars Burning” to wspólna trasa Necros Christos, Ascension i Venenum, która zawita do Polski na dwa koncerty w lutym, odpowiednio do Krakowa (Zet Pe Te) i Poznania (U Bazyla).

Więcej…

obrazek

Left Hand Sounds zaprasza na jubileuszową trasę Witchmaster! W 2019 przypada równo 20 lat od wydania debiutu “Violence & Blasphemy” (Pagan Records). Z tej okazji zielonogórscy piewcy zgorszenia i szaleństwa odwiedzą w towarzystwie Embrional 9 polskich miast.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy jednego z największych europejskich festiwali metalowych podali kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Już 17 listopada w krakowskim Kwadracie Punk Folk Celtic Fest. Pierwszorzędną zabawa zagwarantowana.

Więcej…

obrazek

Jest najnowszy dwudziesty trzeci numer Musick Magazine!

Więcej…

obrazek

W dniach 8-11 sierpnia twierdzy Josefov w czeskim Jaromerze odbyła się już 23 edycja kultowego Brutal Assault. O fenomenie tego wydarzenia może świadczyć fakt, że zjeżdżają się w tym czasie do Czech fani z najodleglejszych zakątków Europy, a nawet świata. W tym roku poznałem Hiszpanów, Kolumbijczyka, a nawet mieszkańca Kataru. Eklektyzm tego festiwalu pod względem muzycznym również zachwyca, gdyż obsada mieni się kilkoma gwiazdami z firmamentu muzyki metalowej, a jednocześnie trzon występujących zespołów stanowią załogi undergroundowe.

Więcej…

obrazek

6.10.2018 rozpocznie się trasa koncertowa z okazji 20 - lecia działalności zespołu COMA. Trasa jest wyjątkowa, ponieważ zespół zdecydował, że chce zagrać koncerty w salach, które wielkością pozwolą być BLISKO publiczności aby podziękować za ostatnie 20 lat. Jednym z przystanków na tej trasie będzie Kraków, gdzie zespół wystąpi 25 października w Klubie ZET PE TE. 

Więcej…

obrazek

Dosłownie kilka dni temu dał fenomenalny występ w trakcie trwania drugiej edycji festiwalu Prog In Park, a już w listopadzie powróci do naszego kraju w roli headlinera! Ihsahn wystąpi 13 listopada we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później, 14 listopada w warszawskiej Progresji. W roli gości specjalnych wystąpią: Ne Obliviscaris oraz Astrosaur. Bilety na koncert dostępne od czwartku 23 sierpnia na: http://sklep.knockoutprod.net. Przedsprzedaż startuje o godzinie 10:00. 

Więcej…

obrazek

Pod szyldem Burial Procession of Evropa w trasę wyruszają francuskie Necrowretch i australijskie Cemetery Urn. Left Hand Sounds zaprasza na dwa koncerty, w Chorzowie i Poznaniu.

Więcej…

obrazek

Ralph powoli wraca do portu, ostatni raz porywając publiczność w rejs po morzu... .  

Więcej…

obrazek

W najbliższych tygodniach odbędą się trzy festiwale open-air, na które w imieniu organizatorów i zespołów zapraszamy! 

Więcej…

obrazek

Blindead wystąpi 2 listopada w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później 3 listopada w gdańskim B90. Grupa będzie świętować 10-lecie albumu “Autoscopia / Murder In Phazes”, który ukazał się 18 sierpnia 2008 roku nakładem Deadline Records.

Więcej…