obrazek

Oranssi Pazuzu planuje wydać nową EP zawierającą niepublikowane wcześniej materiały. Najbliższe plany zespołu dotyczą również re-edycji swoich wcześniejszych nagrań. Nowa EP fińskiej grupy będzie zawierać dwa utwory: „Kevät” (nagrany w 2013 roku podczas sesji nagraniowej do albumu „Valonielu”) oraz „Värimyrsky”. Materiał zostanie wydany w formie 10″ winylu, który będzie można zakupić na nadchodzących koncertach.

Więcej…

obrazek

Dobr informacja. Wszystkie koncerty na startującej jutro mini-trasie Triptykon zostały objęte akcją Family Friendly Gig! W skrócie oznacza to, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza.

Więcej…

obrazek

Francuzi z Dust In Mind zaprezentują się w roli supportu podczas wiosennej trasy koncertowej grupy Pain. Sami określają swoją muzykę jako „nu-industrial”, a w naszym kraju zagoszczą z najnowszym, jeszcze nie wydanym materiałem. Premierę albumu „Oblivion” zaplanowano na dzień 7 kwietnia.

Więcej…

obrazek

Wspólny koncert Hatebreed i Dying Fetus już w połowie przyszłego miesiąca. Poznaliśmy właśnie nazwy dwóch krajowych kapel, które zaprezentują się 14 kwietnia w roli supportów.

Więcej…

obrazek

Już pod koniec przyszłego tygodnia wystartuje wyjątkowa mini-trasa Triptykon po Polsce. Poznaliśmy dokładną czasówkę każdego koncertu.

Więcej…

obrazek

Powstały w 2000 roku amerykański kwartet wystąpi w Polsce podczas najbliższej, letniej trasy po Europie. Grupa przyjedzie do nas promować swój najnowszy album „Emperor Of Sand”, którego premierę przewidziano na 31 marca bieżącego roku. W Gdańsku z pewnością nie zabraknie również utworów znanych z wcześniejszych albumów grupy, takich jak: „Once More 'Round The Sun” czy „Leviathan”.

Więcej…

obrazek

Już w najbliższą sobotę w warszawskim klubie Pogłos wystąpi jeden z najcięższych przedstawicieli barbarzyńskiego doom metalu – Conan. Poznaliśmy dokładną czasówkę zbliżającego się koncertu.

Więcej…

obrazek

Punk Fest 2017, obuty w glany i kolorowe sznurówki, zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą sobotę w krakowskim Kwadracie doroczne, cykliczne święto związane z muzyką punkrockową.

Więcej…

obrazek

Line up tegorocznej edycji czeskiego festiwalu „puchnie” niemal z tygodnia na tydzień. Organizatorzy, dbający o dużą różnorodność, ogłosili kolejne kapele. A to nadal nie koniec. 

Więcej…

obrazek

Za tydzień premiera "Obsidian Arc", debiutanckiego albumu w dorobku Pillorian. Płyty nowego zespołu Johna Haughma (ex-Agalloch) posłuchać można jednak już teraz.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz klub B90 prezentują koncert Gojira w Gdańsku. Po krótkiej przerwie, uwielbiani w naszym kraju francuzi powracają! Zespół przyjedzie do Polski promować album „Magma”, który znalazł się na czołowych pozycjach w wielu podsumowaniach muzycznych ubiegłego roku.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują dwa koncerty Rotting Christ w naszym kraju.

Więcej…

obrazek

Świetna wiadomość dla wszystkich osób, które wybierają się na najbliższy koncert Napalm Death w Polsce! Do składu "Campaign For Musical Destruction Europe Tour 2017" dołączają Brytyjczycy z Lock Up! Zespół będzie promować swój najnowszy krążek „Demonization”, którego premierę przewidziano na dzień 10 marca 2017 roku. Album ukaże się nakładem Listenable Records.

Więcej…

obrazek

Przed występami u boku Triptykon, Mord'A'Stigmata zagra trzy samodzielne koncerty klubowe. Zespół, promujący najnowszy album pt. ‘Hope’ (Pagan Records), zobaczyć będzie można już w połowie marca w Szczecinie, Poznaniu i Toruniu. Podczas mini trasy towarzyszyć mu będzie Above Aurora.

Więcej…

obrazek

Z okazji 25. rocznicy wydania „The Crimson Idol”, amerykańska grupa zagra na żywo wszystkie utwory z wspomnianego albumu. Koncertowy set zostanie uzupełniony dodatkowo o trzy utwory, które w zamyśle lidera grupy Blackiego Lawlessa miały się znaleźć na koncepcyjnym materiale. Drugą część show uzupełnią największe hity zespołu z "Blind In Texas" i "I Wanna Be Somebody" na czele.

Więcej…