obrazek

Już pod koniec przyszłego tygodnia w Warszawie wystąpią Hatebreed oraz Dying Fetus.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions prezentuje Prog In Park. Koncert przybierze formę mini-festiwalu na którym wystąpią artyści związani z szeroko pojęta muzyką progresywną. Poznaliśmy właśnie nazwy dwóch pierwszych kapel, które zaprezentują się 20 sierpnia w warszawskim Parku Słowińskiego. Na festiwalu pojawią się Opeth oraz Blindead.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Core-Poration oraz klub Rudeboy zapraszają na dwa koncerty Sepultury w Polsce. Niedawno była okazja obejrzeć ich energetyczny występ u boku Kreator - tym razem przyjadą do naszego kraju w roli headlinera. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Więcej…

obrazek

Po roku od premiery, "The Hammer Doctrine" krakowskiego Ragehammer ukazuje się w najbardziej klasycznym z formatów: na limitowanym 12-calowym winylu. Wydawcą, podobnie jak w przypadku wersji CD, jest Pagan Records.

Więcej…

obrazek

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Helloween! Jesienią tego roku zespół ruszy w specjalną trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą Michael Kiske i Kai Hansen! W trakcie prawie 3 godzinnego koncertu oryginalny line up wykona wiele klasyków Helloween, powstałych w trakcie trzech dekad funkcjonowania zespołu.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions z ogromną radością prezentuje dwa koncerty Kadavar w Polsce. Grupa powraca do naszego kraju po niewielkiej przerwie (przypomnijmy, że w 2015 roku promowali na koncertach w Polsce album „Berlin”). Aktualnie mistrzowie retrorockowego klimatu intensywnie pracują nad czwartą studyjną płytą.

Więcej…

obrazek

Zaczęło się od spektaklu „Boogie Street” z udziałem Renaty Przemyk, który miał premierę we wrześniu 2016 roku w Teatrze Starym w Lublinie. Renata Przemyk, śpiewając songi Leonarda Cohena z polskimi tekstami, odkrywa jego inne oblicze….

Więcej…

obrazek

Dwa koncerty kultowej grupy Satyricon w Polsce! Trasa koncertowa, którą black metalowa legenda zaplanowała na jesień 2017 roku będzie promować nowy (jeszcze nie nazwany) album zespołu. Jego premiera została zaplanowana na 22 września. Na występy twórców „Nemesis Divina”, „Rebel Extravaganza” czy też „The Age Of Nero” zapraszamy 14 października do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 15 października do warszawskiej Progresji. Bilety są już dostępne w sklepie Knock Out Productions.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy nazwy dwóch supportów, które rozgrzeją warszawską publikę przed koncertowym setem Perturbator. Show otworzą występy: Nightrun87 oraz Mazut. Perturbator przyjedzie do Polski już w połowie przyszłego miesiąca. Przygotujcie się na wybuchowy set, który rozbrzmi 11 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Więcej…

obrazek

W czwartek startuje europejska odsłona Epitaphs Tour post-metalowego Obscure Sphinx. Wyjątkiem pośród koncertów w takich krajach jak Niemcy, Czechy i Rumunia będzie sobotni występ we wrocławskim klubie Firlej. Kwintetowi pod dowództwem Wielebnej towarzyszyć będą Legalize Crime oraz The Gentle Art of Cooking People. 

Więcej…

obrazek

TRDM booking, Mythrone Promotion i Defense Records zapraszają na kwietniowe koncerty Terrordome, Chaos Synopsis oraz Dira Mortis w ramach kwietniowej trasy Morbid Intoxicunts Tour 2017.

Więcej…

obrazek

Trasa PostPosnania 2017 pod przewodnictwem poznańskiej formacji post/progrockowej Beyond the Event Horizon rusza w przyszłym tygodniu. Zespół, któremu towarzyszyć będą m.in. formacje Abstrakt, Ayden, Appleseed i Allan Hills, odwiedzi 8 polskich miast oraz Berlin.

Więcej…

obrazek

Oranssi Pazuzu planuje wydać nową EP zawierającą niepublikowane wcześniej materiały. Najbliższe plany zespołu dotyczą również re-edycji swoich wcześniejszych nagrań. Nowa EP fińskiej grupy będzie zawierać dwa utwory: „Kevät” (nagrany w 2013 roku podczas sesji nagraniowej do albumu „Valonielu”) oraz „Värimyrsky”. Materiał zostanie wydany w formie 10″ winylu, który będzie można zakupić na nadchodzących koncertach.

Więcej…

obrazek

Dobr informacja. Wszystkie koncerty na startującej jutro mini-trasie Triptykon zostały objęte akcją Family Friendly Gig! W skrócie oznacza to, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza.

Więcej…

obrazek

Francuzi z Dust In Mind zaprezentują się w roli supportu podczas wiosennej trasy koncertowej grupy Pain. Sami określają swoją muzykę jako „nu-industrial”, a w naszym kraju zagoszczą z najnowszym, jeszcze nie wydanym materiałem. Premierę albumu „Oblivion” zaplanowano na dzień 7 kwietnia.

Więcej…