obrazek

Informujemy, że druga pula biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek odsyłamy do naszego sklepu.

Więcej…

obrazek

Za tydzień rusza 'Ascension Tour 2017': Blindead, Rosk, The Gentle Art of Cooking People.

Więcej…

obrazek

Popularność zawdzięczają oryginalnym coverom największych rock’owych klasyków zagranych w wersji country. Ich teledyski na YouTube wciąż biją rekordy popularności, a samą przeróbkę „Thunderstruck” z repertuaru AC/DC obejrzano już 40 milionów razy!

Więcej…

obrazek

W imieniu Left Hand Sounds chcielibyśmy zaprosić wszystkich na nadchodzące koncerty Blindead. Grupa odwiedzi pięć polskich miast już w pierwszej połowie czerwca.

Więcej…

obrazek

Arch Enemy aktualnie pracuje nad następcą „War Eternal” z 2014 roku. Jak mówią muzycy – nowy album jest już w całości napisany oraz częściowo nagrany. Przypominamy, że w marcu tego roku grupa ze Szwecji wydała swoje koncertowe DVD zatytułowane „As The Stages Burn”. Materiał wydany nakładem Century Media był koncertowym zapisem koncertu z festiwalu Wacken Open Air.

Więcej…

obrazek

Ogłaszamy nazwy dwóch zespołów, które będą wspierać Kadavar w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie. W roli supportów zaprezentują się Mantar z Niemiec oraz holenderska grupa Death Alley.

Więcej…

obrazek

Sepultura już w czerwcu wyruszy na letnią trasę promującą najnowszy album „Machine Messiah”. Oprócz występów na dużych festiwalach metalowych, grupa zawita na dwa klubowe koncerty do naszego kraju.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 przypominają: Oranssi Pazuzu wraz z Cobalt pojawią się już od jutra na trzech koncertach w naszym kraju.

Więcej…

obrazek

Nowa twarz polskiego post-black metalu i ekstrawagancki kwartet z Krakowa towarzyszyć będą Blindead na czerwcowych koncertach.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 z wielką radością informują, że najbliższe koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Więcej…

obrazek

„W rzeźni jak to w rzeźni, czas wątpliwości szybko mija – nie ma miejsca na myślenie, bo tu się nie myśli tylko zabija”. Refren jednego ze sztandarowych utworów Dezertera jako żywo zwiastował to, co miało się dziać 4 maja w krakowskim Kwadracie. Po fakcie już można powiedzieć, że jego treść była stuprocentowo profetyczna.

Więcej…

obrazek

Me First And The Gimme Gimmes  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Więcej…

obrazek

Na żywo Mgłę dane mi było widzieć na ubiegłorocznym Brutal Assault i w małym klubie w Krakowie. Krakowski występ był jednym z najlepszych koncertów jakie miałem okazję oglądać. Festiwalowa prezentacja na czeskiej ziemi nie zachwyciła już specjalnie szczególną atmosferą, mimo iż była to bardzo udana sztuka, odegrana dla – zaraz po Gojira – najliczniejszego audytorium ubiegłorocznego Brutala. Warszawski pierwszomajowy koncert ulokował się gdzieś pomiędzy obydwoma wyżej wspomnianymi.

Więcej…

obrazek

Rok po doskonale przyjętych koncertach, Oranssi Pazuzu wracają do Polski. W maju Finowie zagrają w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu, a towarzyszyć im będą Amerykanie z Cobalt oraz polska Entropia. 

Więcej…

obrazek

Informujemy, że od dnia 1 maja wzrasta cena biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek w niższej cenie odsyłamy do sklepu Knock Out Productions.

Więcej…