obrazek

Ogłaszamy nazwy dwóch zespołów, które będą wspierać Kadavar w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie. W roli supportów zaprezentują się Mantar z Niemiec oraz holenderska grupa Death Alley.

Więcej…

obrazek

Sepultura już w czerwcu wyruszy na letnią trasę promującą najnowszy album „Machine Messiah”. Oprócz występów na dużych festiwalach metalowych, grupa zawita na dwa klubowe koncerty do naszego kraju.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 przypominają: Oranssi Pazuzu wraz z Cobalt pojawią się już od jutra na trzech koncertach w naszym kraju.

Więcej…

obrazek

Nowa twarz polskiego post-black metalu i ekstrawagancki kwartet z Krakowa towarzyszyć będą Blindead na czerwcowych koncertach.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 z wielką radością informują, że najbliższe koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Więcej…

obrazek

„W rzeźni jak to w rzeźni, czas wątpliwości szybko mija – nie ma miejsca na myślenie, bo tu się nie myśli tylko zabija”. Refren jednego ze sztandarowych utworów Dezertera jako żywo zwiastował to, co miało się dziać 4 maja w krakowskim Kwadracie. Po fakcie już można powiedzieć, że jego treść była stuprocentowo profetyczna.

Więcej…

obrazek

Me First And The Gimme Gimmes  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Więcej…

obrazek

Na żywo Mgłę dane mi było widzieć na ubiegłorocznym Brutal Assault i w małym klubie w Krakowie. Krakowski występ był jednym z najlepszych koncertów jakie miałem okazję oglądać. Festiwalowa prezentacja na czeskiej ziemi nie zachwyciła już specjalnie szczególną atmosferą, mimo iż była to bardzo udana sztuka, odegrana dla – zaraz po Gojira – najliczniejszego audytorium ubiegłorocznego Brutala. Warszawski pierwszomajowy koncert ulokował się gdzieś pomiędzy obydwoma wyżej wspomnianymi.

Więcej…

obrazek

Rok po doskonale przyjętych koncertach, Oranssi Pazuzu wracają do Polski. W maju Finowie zagrają w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu, a towarzyszyć im będą Amerykanie z Cobalt oraz polska Entropia. 

Więcej…

obrazek

Informujemy, że od dnia 1 maja wzrasta cena biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek w niższej cenie odsyłamy do sklepu Knock Out Productions.

Więcej…

obrazek

Oranssi Pazuzu wracają do Polski i powinno to być istotne wydarzenie nie tylko dla fanów metalu, a generalnie dla wszystkich osób ceniących niebanalną alternatywne. Dlaczego? Ponieważ jest to zespół, który ciężko jest opisać słowami. W skrócie ich muzyka to czysta, genialna, kosmiczna psychodeliczna awangarda. Koncerty Oranssi Pazuzu z zeszłego roku tylko udowodniły jak znakomity i de facto istotny jest to band. Jazda obowiązkowa dla fanów Neurosis, Ulver czy Nachtmystium.

Więcej…

obrazek

MGŁA, LVCIFYRE, BESTIAL RAIDS - start trasy już w piątek!

Więcej…

obrazek

Wspólnie z  Blindead mamy przyjemność ogłosić, że grupa pojawi się z początkiem czerwca na pięciu koncertach w ramach promocji najnowszej płyty ‚Ascension’.

Więcej…

obrazek

Informujemy, że właśnie poznaliśmy dwójkę wykonawców, którzy zaprezentują się w roli supportu na koncercie przed Gojirą.6 czerwca w gdańskim klubie B90 przed występem headlinera z Francji, na scenie pojawią się krajowe ekipy z Obscure Sphinx oraz MOAFT.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy nazwy dwóch wykonawców, którzy zagrają przed Satyricon Kultową formację z Norwegii wspierać będą: Suicidal Angels (jako gość specjalny trasy) oraz Fight The Fight.

Więcej…