obrazek

16 grudnia w krakowskim Kijów Centrum odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks,  pokazy multimedialne oraz  laserowe  efekty specjalne.  Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże "M". 

Więcej…

obrazek

Specjalny koncert z okazji XX-lecia MALEO REGGAE ROCKERS z największymi przebojami zespołu. Przez 20 lat zespół wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie grając grubo ponad 1000 koncertów.

Więcej…

obrazek

Już w listopadzie Tides From Nebula odwiedzi osiem polskich miast z okazji zbliżającej się trasy koncertowej. Obok post-rock’owej grupy, która w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production) zaprezentują się: Materia ze Szczecinka (aktualnie pracują nad nową płytą) oraz Sunnata z Warszawy.

Więcej…

obrazek

Po roku od ostatniej wizyty, The Rumjacks wracają do Polski. Gwiazda celtic punka odwiedzi siedem miast ze swoim energetycznym show!

Więcej…

obrazek

Powraca tegoroczna edycja Punk Festu. Tym razem miejscem wydarzenia będzie stolica Podkarpacia. - Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. - podkreśla organizator, Galicja Productions.

Więcej…

obrazek

Granie na żywo mają we krwi.  Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Więcej…

obrazek

Niecały miesiąc przed premierą czwartego albumu pt. “Vanitas”, In Twilight's Embrace ujawniają klip do kolejnej piosenki z płyty.

Więcej…

obrazek

Iron Realm Productions i Left Hand Sounds zapraszają na trzy koncerty projektu ROME w Polsce. Bliskie spotkanie z twórczością Jerome Reuter’a można będzie przeżyć w Krakowie, Warszawie i Poznaniu w marcu 2018 roku.

Więcej…

obrazek

Brutal Assault to doskonały przykład tego jak się organizacyjnie rozwijać, a zarazem nie tracić pierwotnego charakteru. Przy większej liczbie uczestników organizatorzy rozwiązali problemy ubiegłorocznych kolejek. Zespoły nadal zaczynają grać o czasie, nikt się nie spóźnia i nie gra dłużej niż zakładano (choć czasem naprawdę by się tego chciało...). Jeśli popadał deszcz, niemal monsunowy, i zaczęły się tworzyć kałuże – dbano o to by trakty komunikacyjne były drożne.

Więcej…

obrazek

Po wyjątkowym występie na festiwalu Prog In Park w Warszawie, grupa z Islandii wraca do naszego kraju na jeden klubowy koncert! Solstafir przyjedzie do Krakowa promować swój najnowszy krążek „Berdreyminn”, który ukazał się 26 maja 2017 roku nakładem Season Of Mist. W roli supportu zaprezentuje się Myrkur z Danii.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz klub B90 prezentują trzy polskie koncerty na wspólnej trasie Cradle Of Filth i Moonspell.

Więcej…

obrazek

Dwa lata po wydaniu “The Grim Muse”, In Twilight's Embrace powraca z czwartym albumem, “Vanitas”. Płyta ukaże się 22 września nakładem Arachnophobia Records. “Vanitas” to krok w chmurnym, grobowym kierunku – zarówno pod względem muzyki, jak i tekstów.  Pierwszy utwór z albumu “Vanitas” dostępny w ekskluzywnym streamingu Decibel Magazine.

Więcej…

obrazek

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce - pomarańczowa trasa Kazika Staszewskiego i zespołu Kult - już 22 października odwiedzi Kraków.

Więcej…

obrazek

Prog In Park odbędzie się już 20 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Na festiwalu wystąpią: Opeth, Riverside, Solstafir, Blindead oraz Lion Shepherd. Wszyscy artyści są związani z szeroko pojęta muzyką progresywną.

Więcej…

obrazek

Trasa koncertowa z udziałem Furii, Thaw, Sacrilegium oraz Licho.

Więcej…