obrazek

3 lipca w warszawskim klubie Pogłos wspólny koncert First Blood i Get The Shot!

Więcej…

obrazek

Death metalowa legenda pojawi się 28 lipca we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiryoraz dwa dni później, 30 lipca, w krakowskim Kwadracie. Amerykanie w dalszym ciągu promują rewelacyjny album, zatytułowany po prostu „Obituary”. Płyta ukazała się w pierwszej połowie 2017 roku za pośrednictwem Relapse Records.Przedsprzedaż biletów startuje 23 kwietnia.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu podali kolejny zestaw kapel  które zagrają w tym roku w Twierdzy Jaromer. Na szczególną uwagę zasługują kultowi Słoweńcy z Laibach oraz szwajcarski Messiah.

Więcej…

obrazek

Galicja Productions z dumą prezentuje, pierwszy w Polsce festiwal muzyki celtic i punkfolkowej!

Więcej…

obrazek

Już 21 kwietnia w katowickim Mega Clubie wystapi legenda punk rocka - The Exploited. Organizatorzy podali kolejny support który wystapi przed brytyjską legendą. Będzie to Ga-Ga. Koncert będzie połączony z premierą ich nowej płyty pt. "Rebelia".

Więcej…

obrazek

Tegoroczną edycję Festiwalu uzupełniają: ABYSMAL GRIEF, AURA NOIR, COFFINS, DANZIG, GOBLIN, HARAKIRI FOR THE SKY, HYPNOS, INSANITY ALERT, JASTA, SEPULTURA oraz UNCURED.

Więcej…

obrazek

Na 20 kwietnia zaplanowana została premiera drugiego albumu pochodzącego z Olsztyna black metalowego zespołu Varmia. Następca bardzo przychylnie przyjętego debiutu „Z mar twych” nosić będzie tytuł „W ciele nie” i ukaże się pod szyldem Pagan Records.

Więcej…

obrazek

Już w drugiej połowie kwietnia Batushka, Obscure Sphinx oraz Entropia wystąpią w sześciu największych polskich miastach. Do startu trasy pozostał już tylko miesiąc!

Więcej…

obrazek

Skład tegorocznego festiwalu w Bolkowie uzupełnia ikona samobójczego black metalu, szwedzki Shining! Będzie to pierwszy od 2009 roku występ zespołu Niklasa Kvarfortha w naszym kraju. „Obecność jest obowiązkowa” – krótko rzuca frontman. 

Więcej…

obrazek

Trzech gigantów polskiego metalu na jednej scenie.  Kat & Roman Kostrzewski, Turbo i Alastor wystąpią w Krakowie.

Więcej…

obrazek

The Exploited jest zaliczany do tzw. drugiej fali brytyjskiego punka.  Od samego początku dowodzony przez wokalistę Wattiego Buchana. Do fascynacji twórczością The Exploited przyznawali się muzycy takich zespołów jak: Nirvana i Massive Attack. Ich koncertowy album "On Stage" był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. Ich debiutancki, dziś kultowy już  album  "Punks Not Dead" okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku i w ciągu kilku tygodni sprzedał się w ilości 150 tysięcy egzemplarzy.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy tegorocznej edycji Brutal Assault, jednego z największych europejskich festiwali muzyki metalowej, podali kolejny zestaw kapel które wystąpią w sierpniu w Jaromierzu. Wywodzą się one z samych czeluści piekielnego kręgu.

Więcej…

obrazek

Meshuggah wystąpi 5 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później 6 czerwca w warszawskiej Progresji. Szwedzka grupa przyjedzie do naszego kraju promować swój ostatni album „The Violent Sleep of Reason” (2016, Century Media). Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższy piątek 26 stycznia. Bilety będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net

Więcej…

obrazek

26 stycznia, nakładem Osmose Productions ukaże się debiutancki mini-album Untervoid. Duet tworzony przez Destroyera (Kriegsmaschine, ex-Hate) i A. (Armagedon, Azarath-live, ex-Lost Soul) udostępnił właśnie materiał w całości.

Więcej…

obrazek

7 kwietnia w krakowskim Kwadracie trzy różne oblicza muzyki której punk rockowy etos wydaje się być mianownikiem wspólnym. Na jednej scenie wystąpią tak różnorodne składy jak legendarny Dezerter, zbierająca kolejne sukcesy krakowska Hańba! oraz sensacyjna (w niektórych kręgach: ekscentryczna bądź obrazoburcza) Siksa.

Więcej…