obrazek

Trasa koncertowa z udziałem Furii, Thaw, Sacrilegium oraz Licho.

Więcej…

obrazek

Już w październiku Mayhem pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Poznaliśmy właśnie pełną listę supportów. Kultową grupę black metalową wspierać będą: brytyjski Dragged Into Sunlight oraz krajowe Centurion i Thunderwar.

Więcej…

obrazek

Klubowy koncert Brytyjczyków odbędzie się 9 października do krakowskiego klubu Kwadrat. Doom metalowcy przyjadą promować swój najnowszy krążek zatytułowany „Medusa”. Następca świetnie przyjętego przez fanów grupy „The Plague Within” (2015) ukaże się już 1 września nakładem Nuclear Blast Records.

Więcej…

obrazek

Jesienią tego roku, dzięki Unquiet Records, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu post-hardcore/crustowego projektu Dom Zły na nośniku fizycznym. Płyta zatytułowana po prostu „Dom Zły” to pięć kompozycji zawierających „crustowe wizje degeneracji świata, piętnujące zastaną rzeczywistość”. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z Satanic Audio. Album dostępny będzie w wersji CD. Dokładna data premiery już wkrótce.

Więcej…

obrazek

Wintersun świętuje wydanie „The Forest Seasons”! Z okazji dzisiejszej premiery, zespół z Finlandii umieścił na swoim profilu nowe lyric video do utworu „Awaken From The Dark Slumber”.

Więcej…

obrazek

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh, In Twilight's Embrace oraz Necrowretch.

Więcej…

obrazek

Tegoroczny festiwal w kilku przypadkach będzie miał mocne odnośniki do przeszłości. Kilka zasłużonych kapel zagra swoje przełomowe / doceniane / najbardziej znane albumy w całości.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions prezentuje koncert Grand Magus w Krakowie. W maju 216 roku szwedzcy mistrzowie gitarowego riffu wydali swój ostatni album „Sword Songs” nakładem  Nuclear Blast Records. Po świetnych występach u boku Amon Amarth, grupa wyrusza w europejską trasę w roli headlinera.

Więcej…

obrazek

W tym roku nie powinno już być kolejek na bramkach podczas festiwalu Brutal Assault. Organizatorzy wprowadzili usługę „Fulfillment”, która powinna je skutecznie wyeliminować.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy festiwalu Brutal Assault informują o ostatecznych zmianach w składzie tegorocznej edycji imprezy.

Więcej…

obrazek

31 października, do krakowskiego ZetPeTe, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu Brutal Assault podali pełny tegoroczny skład. Ostatnia aktualizacja ma mocny akcent polski. Na tegorocznej edycji zagra śląska Furia oraz grincore’owcy z Nuclear Vomit.

Więcej…

obrazek

Informujemy, że druga pula biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek odsyłamy do naszego sklepu.

Więcej…

obrazek

Za tydzień rusza 'Ascension Tour 2017': Blindead, Rosk, The Gentle Art of Cooking People.

Więcej…

obrazek

Popularność zawdzięczają oryginalnym coverom największych rock’owych klasyków zagranych w wersji country. Ich teledyski na YouTube wciąż biją rekordy popularności, a samą przeróbkę „Thunderstruck” z repertuaru AC/DC obejrzano już 40 milionów razy!

Więcej…