obrazek

Knock Out Productions prezentuje koncert Grand Magus w Krakowie. W maju 216 roku szwedzcy mistrzowie gitarowego riffu wydali swój ostatni album „Sword Songs” nakładem  Nuclear Blast Records. Po świetnych występach u boku Amon Amarth, grupa wyrusza w europejską trasę w roli headlinera.

Więcej…

obrazek

W tym roku nie powinno już być kolejek na bramkach podczas festiwalu Brutal Assault. Organizatorzy wprowadzili usługę „Fulfillment”, która powinna je skutecznie wyeliminować.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy festiwalu Brutal Assault informują o ostatecznych zmianach w składzie tegorocznej edycji imprezy.

Więcej…

obrazek

31 października, do krakowskiego ZetPeTe, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu Brutal Assault podali pełny tegoroczny skład. Ostatnia aktualizacja ma mocny akcent polski. Na tegorocznej edycji zagra śląska Furia oraz grincore’owcy z Nuclear Vomit.

Więcej…

obrazek

Informujemy, że druga pula biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek odsyłamy do naszego sklepu.

Więcej…

obrazek

Za tydzień rusza 'Ascension Tour 2017': Blindead, Rosk, The Gentle Art of Cooking People.

Więcej…

obrazek

Popularność zawdzięczają oryginalnym coverom największych rock’owych klasyków zagranych w wersji country. Ich teledyski na YouTube wciąż biją rekordy popularności, a samą przeróbkę „Thunderstruck” z repertuaru AC/DC obejrzano już 40 milionów razy!

Więcej…

obrazek

W imieniu Left Hand Sounds chcielibyśmy zaprosić wszystkich na nadchodzące koncerty Blindead. Grupa odwiedzi pięć polskich miast już w pierwszej połowie czerwca.

Więcej…

obrazek

Arch Enemy aktualnie pracuje nad następcą „War Eternal” z 2014 roku. Jak mówią muzycy – nowy album jest już w całości napisany oraz częściowo nagrany. Przypominamy, że w marcu tego roku grupa ze Szwecji wydała swoje koncertowe DVD zatytułowane „As The Stages Burn”. Materiał wydany nakładem Century Media był koncertowym zapisem koncertu z festiwalu Wacken Open Air.

Więcej…

obrazek

Ogłaszamy nazwy dwóch zespołów, które będą wspierać Kadavar w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie. W roli supportów zaprezentują się Mantar z Niemiec oraz holenderska grupa Death Alley.

Więcej…

obrazek

Sepultura już w czerwcu wyruszy na letnią trasę promującą najnowszy album „Machine Messiah”. Oprócz występów na dużych festiwalach metalowych, grupa zawita na dwa klubowe koncerty do naszego kraju.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 przypominają: Oranssi Pazuzu wraz z Cobalt pojawią się już od jutra na trzech koncertach w naszym kraju.

Więcej…

obrazek

Nowa twarz polskiego post-black metalu i ekstrawagancki kwartet z Krakowa towarzyszyć będą Blindead na czerwcowych koncertach.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 z wielką radością informują, że najbliższe koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Więcej…