obrazek

Znamy pierwsze zespoły które wystąpią na tegorocznej edycji popularnego czeskiego festiwalu. Już idzie wynotować co najmniej kilka bardzo pierwszorzędnych sztosów.

Więcej…

obrazek

Morbid Angel zapowiada nowy album! Premiera „Kingdoms Disdained” została zaplanowana na dzień 1 grudnia. Już teraz za pośrednictwem serwisu Spotify można odsłuchać utworu „Piles Of Little Arms”.

Więcej…

obrazek

Już wkrótce Tides From Nebula odwiedzi osiem polskich miast z okazji zbliżającej się trasy Knock Out Tour. Obok post-rock’owej grupy, która w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production) zaprezentują się: Materia ze Szczecinka oraz Sunnata z Warszawy.

Więcej…

obrazek

Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ oraz Czarno-Czarni na jednej scenie w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Więcej…

obrazek

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już w przyszłym tygodniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh i In Twilight’s Embrace w repertuarze z nowej płyty.

Więcej…

obrazek

Pod koniec września, na dwa koncerty, zawita do Polski trasa fińskich blackmetalowców z Horna. Wspomagać ich będą Thy Darkened Shade i Shaarimoth. Na koncerty w Warszawie (27.09.) i Bielsku-Białej (28.09.) zapraszamy wspólnie z Blackened Art.

Więcej…

obrazek

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce - pomarańczowa trasa Kazika Staszewskiego i zespołu Kult - już 22 października odwiedzi Kraków.

Więcej…

obrazek

Blisko dwa lata od wydania swojego debiutanckiego albumu “Anxiety Never Descending” KULT MOGIŁ powraca z nowym mini-albumem „Portentaque”. Dostępna jest już przedsprzedaż wszystkich formatów, które ukażą się 29 września nakładem Pagan Records. Będzie to wersja digital, CD i 12” winyl (45rpm).

Więcej…

obrazek

Nadchodzi jesień, a wraz z nią – nowy, dziewiętnasty, numer Musick Magazine.

Więcej…

obrazek

16 grudnia w krakowskim Kijów Centrum odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks,  pokazy multimedialne oraz  laserowe  efekty specjalne.  Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże "M". 

Więcej…

obrazek

Specjalny koncert z okazji XX-lecia MALEO REGGAE ROCKERS z największymi przebojami zespołu. Przez 20 lat zespół wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie grając grubo ponad 1000 koncertów.

Więcej…

obrazek

Już w listopadzie Tides From Nebula odwiedzi osiem polskich miast z okazji zbliżającej się trasy koncertowej. Obok post-rock’owej grupy, która w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production) zaprezentują się: Materia ze Szczecinka (aktualnie pracują nad nową płytą) oraz Sunnata z Warszawy.

Więcej…

obrazek

Po roku od ostatniej wizyty, The Rumjacks wracają do Polski. Gwiazda celtic punka odwiedzi siedem miast ze swoim energetycznym show!

Więcej…

obrazek

Powraca tegoroczna edycja Punk Festu. Tym razem miejscem wydarzenia będzie stolica Podkarpacia. - Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. - podkreśla organizator, Galicja Productions.

Więcej…