obrazek

Granie na żywo mają we krwi.  Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Więcej…

obrazek

Niecały miesiąc przed premierą czwartego albumu pt. “Vanitas”, In Twilight's Embrace ujawniają klip do kolejnej piosenki z płyty.

Więcej…

obrazek

Iron Realm Productions i Left Hand Sounds zapraszają na trzy koncerty projektu ROME w Polsce. Bliskie spotkanie z twórczością Jerome Reuter’a można będzie przeżyć w Krakowie, Warszawie i Poznaniu w marcu 2018 roku.

Więcej…

obrazek

Brutal Assault to doskonały przykład tego jak się organizacyjnie rozwijać, a zarazem nie tracić pierwotnego charakteru. Przy większej liczbie uczestników organizatorzy rozwiązali problemy ubiegłorocznych kolejek. Zespoły nadal zaczynają grać o czasie, nikt się nie spóźnia i nie gra dłużej niż zakładano (choć czasem naprawdę by się tego chciało...). Jeśli popadał deszcz, niemal monsunowy, i zaczęły się tworzyć kałuże – dbano o to by trakty komunikacyjne były drożne.

Więcej…

obrazek

Po wyjątkowym występie na festiwalu Prog In Park w Warszawie, grupa z Islandii wraca do naszego kraju na jeden klubowy koncert! Solstafir przyjedzie do Krakowa promować swój najnowszy krążek „Berdreyminn”, który ukazał się 26 maja 2017 roku nakładem Season Of Mist. W roli supportu zaprezentuje się Myrkur z Danii.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz klub B90 prezentują trzy polskie koncerty na wspólnej trasie Cradle Of Filth i Moonspell.

Więcej…

obrazek

Dwa lata po wydaniu “The Grim Muse”, In Twilight's Embrace powraca z czwartym albumem, “Vanitas”. Płyta ukaże się 22 września nakładem Arachnophobia Records. “Vanitas” to krok w chmurnym, grobowym kierunku – zarówno pod względem muzyki, jak i tekstów.  Pierwszy utwór z albumu “Vanitas” dostępny w ekskluzywnym streamingu Decibel Magazine.

Więcej…

obrazek

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce - pomarańczowa trasa Kazika Staszewskiego i zespołu Kult - już 22 października odwiedzi Kraków.

Więcej…

obrazek

Prog In Park odbędzie się już 20 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Na festiwalu wystąpią: Opeth, Riverside, Solstafir, Blindead oraz Lion Shepherd. Wszyscy artyści są związani z szeroko pojęta muzyką progresywną.

Więcej…

obrazek

Trasa koncertowa z udziałem Furii, Thaw, Sacrilegium oraz Licho.

Więcej…

obrazek

Już w październiku Mayhem pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Poznaliśmy właśnie pełną listę supportów. Kultową grupę black metalową wspierać będą: brytyjski Dragged Into Sunlight oraz krajowe Centurion i Thunderwar.

Więcej…

obrazek

Klubowy koncert Brytyjczyków odbędzie się 9 października do krakowskiego klubu Kwadrat. Doom metalowcy przyjadą promować swój najnowszy krążek zatytułowany „Medusa”. Następca świetnie przyjętego przez fanów grupy „The Plague Within” (2015) ukaże się już 1 września nakładem Nuclear Blast Records.

Więcej…

obrazek

Jesienią tego roku, dzięki Unquiet Records, będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu post-hardcore/crustowego projektu Dom Zły na nośniku fizycznym. Płyta zatytułowana po prostu „Dom Zły” to pięć kompozycji zawierających „crustowe wizje degeneracji świata, piętnujące zastaną rzeczywistość”. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z Satanic Audio. Album dostępny będzie w wersji CD. Dokładna data premiery już wkrótce.

Więcej…

obrazek

Wintersun świętuje wydanie „The Forest Seasons”! Z okazji dzisiejszej premiery, zespół z Finlandii umieścił na swoim profilu nowe lyric video do utworu „Awaken From The Dark Slumber”.

Więcej…

obrazek

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh, In Twilight's Embrace oraz Necrowretch.

Więcej…