obrazek

Organizatorzy Brutal Assault podali kolejne kapele które zasilą tegoroczny line up festiwalu. Każda z nowo ogłoszonych kapel prezentuje inny styl muzyczny, co już znacząco ubogaca stylistyczną ofertę popularnego czeskiego festiwalu. A to bynajmniej nie koniec ogłoszeń.

Więcej…

obrazek

Galicja Productions anonsuje kolejną wizytę Kata z Romanem pod Wawelem.

Więcej…

obrazek

Line up przyszłorocznego festiwali Brutal Assault nabiera coraz mocniejszych rumieńców. Organizatorzy podali nazwy kolejnych kapel które wystąpią w sierpniu w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Metal Śmierci i jego nowsze, nieoczywiste wymiary: Left Hand Sounds i Killtown Bookings prezentują Return to the Void Tour 2018.

Więcej…

obrazek

Na czterech koncertach, pod koniec października, będzie można zobaczyć litewskie Au-Dessus i czeskie Postcards From Arkham.

Więcej…

obrazek

Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół pop rockowy założony w 2005 roku. Złożony jest przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski.

Więcej…

obrazek

Sześć lat po wydaniu ostatniego krążka „No State of Grace” soniczni terroryści z Iperyt powracają z nowym, trzecim albumem zatytułowanym „The Patchwork Gehinnom”. Premiera płyty 15 grudnia w Pagan Records.

Więcej…

obrazek

Po świetnie przyjętych wiosennych koncertach u boku Cruciamentum, Blood Incantation – jedna z najmocniej intrygujących współczesnych kapel death metalowych – wraca do Europy. Dwa koncerty w ramach Necrosis Tour odbędą się w Polsce (24.10. – Kraków, 25.10. – Warszawa). Zarządzanej przez tyleż charyzmatycznego co szalonego Paula Riedla formacji towarzyszy na trasie, budujący swoją markę i już zdobywający uznanie w metalowym podziemiu, death doomowy Spectral Voice. Na polskich koncertach Amerykanów wspierać będzie – po raz pierwszy, niewykluczone że i ostatni na scenicznych deskach! – Kult Mogił.

Więcej…

obrazek

Acid Drinkers – In Thrash We Trust

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

Więcej…

obrazek

Legenda polskiego hard'n'heavy oraz ojcowie polskiego stonera w styczniu pod Wawelem.

Więcej…

obrazek

Znamy pierwsze zespoły które wystąpią na tegorocznej edycji popularnego czeskiego festiwalu. Już idzie wynotować co najmniej kilka bardzo pierwszorzędnych sztosów.

Więcej…

obrazek

Morbid Angel zapowiada nowy album! Premiera „Kingdoms Disdained” została zaplanowana na dzień 1 grudnia. Już teraz za pośrednictwem serwisu Spotify można odsłuchać utworu „Piles Of Little Arms”.

Więcej…

obrazek

Już wkrótce Tides From Nebula odwiedzi osiem polskich miast z okazji zbliżającej się trasy Knock Out Tour. Obok post-rock’owej grupy, która w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production) zaprezentują się: Materia ze Szczecinka oraz Sunnata z Warszawy.

Więcej…

obrazek

Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ oraz Czarno-Czarni na jednej scenie w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Więcej…