obrazek

Informujemy, że właśnie poznaliśmy dwójkę wykonawców, którzy zaprezentują się w roli supportu na koncercie przed Gojirą.6 czerwca w gdańskim klubie B90 przed występem headlinera z Francji, na scenie pojawią się krajowe ekipy z Obscure Sphinx oraz MOAFT.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy nazwy dwóch wykonawców, którzy zagrają przed Satyricon Kultową formację z Norwegii wspierać będą: Suicidal Angels (jako gość specjalny trasy) oraz Fight The Fight.

Więcej…

obrazek

Sukcesywnie rozrasta się skład tegorocznej edycji festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromierzu. Właśnie podano kolejne zespoły które wystąpią. Poniżej podajemy za organizatorami ostatnią aktualizację składu:

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują dwa polskie koncerty na wspólnej trasie Omnium Gatherum i Skálmöld. Finowie z Omnium Gatherum przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy materiał „Grey Heavens” z 2016 roku. Towarzyszyć będzie im Skálmöld - folk metalowy sekstet założony w 2009 w Reykjaviku. Grupa bardzo chętnie odwiedza nasz kraj gdzie przyjmowani są wyjątkowo gorąco. W roli gościa specjalnego trasy zaprezentuje się Stam1na.

Więcej…

obrazek

Oranssi Pazuzu wyrusza w trasę Mental Possession. Zespół opublikował na swoim facebook’owym profilu wyjątkową zapowiedź trasy w formie krótkiego wideoklipu. W trakcie najbliższego miesiąca zespół z Finlandii zagra ponad dwadzieścia koncertów na terenie Europy.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy pełny zestaw wykonawców, którzy zaprezentują się na Prog In Park w Warszawie. Koncert przybierze formę mini-festiwalu na którym wystąpią artyści związani z szeroko pojęta muzyką progresywną. Do wcześniej ogłoszonych Opeth oraz Blindead dołączają: Riverside, Solstafir oraz Lion Shepherd.

Więcej…

obrazek

Azarath – „In Extremis” w całości do odsłuchu!

Więcej…

obrazek

Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband tego zespołu. Usłyszymy m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Echoes" oraz prawie całą płytę "The Dark Side of the Moon". Czeka nas wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują koncert Obituary w Poznaniu. Legenda death metalowej sceny powróci do naszego kraju z nowym albumem zatytułowanym po prostu „Obituary”. Twórcom takich klasycznych albumów jak „Cause Of Death”, „World Demise” czy też „The End Complete” będą towarzyszyć znakomite ekipy z ABSU oraz Beheaded.

Więcej…

obrazek

ME FIRST AND THE GIMME GIMMES  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Więcej…

obrazek

Sepultura już w czerwcu wystąpi w roli headlinera na dwóch klubowych koncertach w Polsce. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Więcej…

obrazek

Już pod koniec przyszłego tygodnia w Warszawie wystąpią Hatebreed oraz Dying Fetus.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions prezentuje Prog In Park. Koncert przybierze formę mini-festiwalu na którym wystąpią artyści związani z szeroko pojęta muzyką progresywną. Poznaliśmy właśnie nazwy dwóch pierwszych kapel, które zaprezentują się 20 sierpnia w warszawskim Parku Słowińskiego. Na festiwalu pojawią się Opeth oraz Blindead.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Core-Poration oraz klub Rudeboy zapraszają na dwa koncerty Sepultury w Polsce. Niedawno była okazja obejrzeć ich energetyczny występ u boku Kreator - tym razem przyjadą do naszego kraju w roli headlinera. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek „Machine Messiah”, jednakże w koncertowym secie z pewnością nie zabraknie największych hitów grupy znanych z: „Arise”, „Chaos A.D.” czy też „Roots”.

Więcej…

obrazek

Po roku od premiery, "The Hammer Doctrine" krakowskiego Ragehammer ukazuje się w najbardziej klasycznym z formatów: na limitowanym 12-calowym winylu. Wydawcą, podobnie jak w przypadku wersji CD, jest Pagan Records.

Więcej…