obrazek

Nowa twarz polskiego post-black metalu i ekstrawagancki kwartet z Krakowa towarzyszyć będą Blindead na czerwcowych koncertach.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 z wielką radością informują, że najbliższe koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Więcej…

obrazek

„W rzeźni jak to w rzeźni, czas wątpliwości szybko mija – nie ma miejsca na myślenie, bo tu się nie myśli tylko zabija”. Refren jednego ze sztandarowych utworów Dezertera jako żywo zwiastował to, co miało się dziać 4 maja w krakowskim Kwadracie. Po fakcie już można powiedzieć, że jego treść była stuprocentowo profetyczna.

Więcej…

obrazek

Me First And The Gimme Gimmes  to najlepszy na świecie punkowy cover band w którym udzielają się muzycy Foo Fighters, Lagwagon, No Use For A Name, Bad Religion, NOFX i Swingin Utters. Grupa powstała w 1995 roku w San Francisco.  Nazwa zespołu została zaczerpnięta z tytułu książki dla dzieci autorstwa Gerald G. Jampolsky i Diane V. Cirincione.

Więcej…

obrazek

Na żywo Mgłę dane mi było widzieć na ubiegłorocznym Brutal Assault i w małym klubie w Krakowie. Krakowski występ był jednym z najlepszych koncertów jakie miałem okazję oglądać. Festiwalowa prezentacja na czeskiej ziemi nie zachwyciła już specjalnie szczególną atmosferą, mimo iż była to bardzo udana sztuka, odegrana dla – zaraz po Gojira – najliczniejszego audytorium ubiegłorocznego Brutala. Warszawski pierwszomajowy koncert ulokował się gdzieś pomiędzy obydwoma wyżej wspomnianymi.

Więcej…

obrazek

Rok po doskonale przyjętych koncertach, Oranssi Pazuzu wracają do Polski. W maju Finowie zagrają w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu, a towarzyszyć im będą Amerykanie z Cobalt oraz polska Entropia. 

Więcej…

obrazek

Informujemy, że od dnia 1 maja wzrasta cena biletów na tegoroczną edycję festiwalu Brutal Assault. Wszystkich zainteresowanych zakupem wejściówek w niższej cenie odsyłamy do sklepu Knock Out Productions.

Więcej…

obrazek

Oranssi Pazuzu wracają do Polski i powinno to być istotne wydarzenie nie tylko dla fanów metalu, a generalnie dla wszystkich osób ceniących niebanalną alternatywne. Dlaczego? Ponieważ jest to zespół, który ciężko jest opisać słowami. W skrócie ich muzyka to czysta, genialna, kosmiczna psychodeliczna awangarda. Koncerty Oranssi Pazuzu z zeszłego roku tylko udowodniły jak znakomity i de facto istotny jest to band. Jazda obowiązkowa dla fanów Neurosis, Ulver czy Nachtmystium.

Więcej…

obrazek

MGŁA, LVCIFYRE, BESTIAL RAIDS - start trasy już w piątek!

Więcej…

obrazek

Wspólnie z  Blindead mamy przyjemność ogłosić, że grupa pojawi się z początkiem czerwca na pięciu koncertach w ramach promocji najnowszej płyty ‚Ascension’.

Więcej…

obrazek

Informujemy, że właśnie poznaliśmy dwójkę wykonawców, którzy zaprezentują się w roli supportu na koncercie przed Gojirą.6 czerwca w gdańskim klubie B90 przed występem headlinera z Francji, na scenie pojawią się krajowe ekipy z Obscure Sphinx oraz MOAFT.

Więcej…

obrazek

Poznaliśmy nazwy dwóch wykonawców, którzy zagrają przed Satyricon Kultową formację z Norwegii wspierać będą: Suicidal Angels (jako gość specjalny trasy) oraz Fight The Fight.

Więcej…

obrazek

Sukcesywnie rozrasta się skład tegorocznej edycji festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromierzu. Właśnie podano kolejne zespoły które wystąpią. Poniżej podajemy za organizatorami ostatnią aktualizację składu:

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują dwa polskie koncerty na wspólnej trasie Omnium Gatherum i Skálmöld. Finowie z Omnium Gatherum przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy materiał „Grey Heavens” z 2016 roku. Towarzyszyć będzie im Skálmöld - folk metalowy sekstet założony w 2009 w Reykjaviku. Grupa bardzo chętnie odwiedza nasz kraj gdzie przyjmowani są wyjątkowo gorąco. W roli gościa specjalnego trasy zaprezentuje się Stam1na.

Więcej…

obrazek

Oranssi Pazuzu wyrusza w trasę Mental Possession. Zespół opublikował na swoim facebook’owym profilu wyjątkową zapowiedź trasy w formie krótkiego wideoklipu. W trakcie najbliższego miesiąca zespół z Finlandii zagra ponad dwadzieścia koncertów na terenie Europy.

Więcej…