muzyka

obrazek

Inter Arma, co oznacza dosłownie „podczas wojny”, powstało w 2006 roku i ma na swoim koncie już cztery studyjne albumy. Najświeższym wydawnictwem zespołu jest płyta „Sulphur English”, która wydana została 12 kwietnia 2019, nakładem Relapse Records. Amerykanie z Inter Arma zaprezentują się w Polsce już jesienią, 21 października 2019! Zespół wystąpi w warszawskim klubie Pogłos. Bilety kolekcjonerskie na koncert sa już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net

Więcej…

obrazek

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert The ExploitedMaid of Ace, Włochaty i Psy Wojny.

Więcej…

obrazek

Znamy line up festiwalu Brutal Assault – organizatorzy podali kolejnego, ostatniego już newsa z zestawem kapel które wystąpią w tym roku w Twierdzy Josefov. Jest też wątek polski. 

Więcej…

obrazek

 

W niedzielę, 22 września, zapraszamy do poznańskiego Klubu U Bazyla na jedyny polski przystaniek trasy Misthyrming, Darvaza i Vortex of End. Bilety na to szczególne wydarzenie już w sprzedaży.

Więcej…

obrazek

Przedostatni update tegorocznej edycji festiwalu Brutal Assault. Z polskim akcentem. To, w skrócie, po kolei:

Więcej…

obrazek

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. 

Więcej…

obrazek

 

Już dziś premiera "Citizenship of the Abyss". Debiutu Owls Woods Graves posłuchać można w oficjalnym streamingu na kanale Black Metal Promotion.

Więcej…

obrazek

Muzyczne ikony Dezerter i Moskwa na jednej, klubowej scenie - 23 marca w krakowskim Kwadracie! To za sprawą ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat lat 80-tych i emocje towarzyszące kolejnym edycjom jarocińskiego festiwalu. Tych kapel nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich piosenki śpiewane są do dziś. 

Więcej…

obrazek

Debiutanckie albumy Owls Woods Graves i Ashes. Brudny i podły miks black metalu z punkiem oraz melancholijny black metal rodem z pierwszej połowy lat 90. ujrzą światło dzienne już za tydzień nakładem Malignant Voices.

Więcej…

obrazek

Do składu tegorocznej edycji popularnego czeskiego festiwalu dołączają kolejne kapele.

Więcej…

obrazek

Neurosis wystąpi 26 lipca w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później, 27 lipca, w gdańskim B90. W roli gościa specjalnego na całej trasie wystąpi grupa YOB.

Więcej…

obrazek

14 kwietnia w warszawskiej Proximie wystąpi jedna z żywych elgend punk rocka - The Exploited!

Więcej…

obrazek

Soilwork, The Arson Project, The Contortionist, Vampillia, Walls Of Jericho, Primordial, Skeletal Remains, Coven, Demolition Hammer, Triumph Of Death (Hellhammer) – oto kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Kanadyjczycy z Comeback Kid pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Grupa przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku plytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.

Więcej…

obrazek

1 marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiór” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl

Więcej…