muzyka

obrazek

Poniżej informacja od organizatora o kolejnej aktualizacji line up tegorocznej edycji festiwalu:

Więcej…

obrazek

Destroyer 666 oraz Dead Congregation wystąpią jesienią w trzech polskich miastach. Zapraszamy 3 listopada do krakowskiego klubu Kwadrat, 9 listopada do poznańskiego U Bazyla oraz 10 listopada do warszawskiej Proximy. W roli supportów zaprezentują się: Nocturnal Graves oraz Inconcessus Lux Lucis.

Więcej…

obrazek

Takiego składu jeszcze nie było! Lej Mi Pół, Zenek, Zacier, WOWA i The Novorodkens na jednej scenie w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują trzy koncerty Incantation w Polsce! Incantation wystąpi 30 marca w poznańskim klubie U Bazyla, 31 marca w krakowskim Kwadracie oraz 1 kwietnia w warszawskiej Proximie. W roli supportów wystąpią Defeated Sanity oraz Skinned.

Więcej…

obrazek

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Więcej…

obrazek

Nowy utwór Rome do odsłuchu, koncerty w marcu.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy czeskiego festiwalu podali kolejne kapel które w sierpniu wystąpią w Twierdzy Josefov. Są to Voivod, Violator, Decapitated, Gorod, Animals As Leaders, Slapshot, Ensiferum, Dr. Living Dead, Car Bomb, Letters From The Colony oraz Zuriaake. I to wciąż nie koniec jeśli chodzi o line up tegorocznej edycji Festiwalu.

Więcej…

obrazek

Galicja Productions z dumą prezentuje koncert Decapitated w Krakowie! 

Więcej…

obrazek

Poniżej info od organizatorów:

Więcej…

obrazek

„Three Altars Burning” to wspólna trasa Necros Christos, Ascension i Venenum, która zawita do Polski na dwa koncerty w lutym, odpowiednio do Krakowa (Zet Pe Te) i Poznania (U Bazyla).

Więcej…

obrazek

Left Hand Sounds zaprasza na jubileuszową trasę Witchmaster! W 2019 przypada równo 20 lat od wydania debiutu “Violence & Blasphemy” (Pagan Records). Z tej okazji zielonogórscy piewcy zgorszenia i szaleństwa odwiedzą w towarzystwie Embrional 9 polskich miast.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy jednego z największych europejskich festiwali metalowych podali kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Już 17 listopada w krakowskim Kwadracie Punk Folk Celtic Fest. Pierwszorzędną zabawa zagwarantowana.

Więcej…

obrazek

Jest najnowszy dwudziesty trzeci numer Musick Magazine!

Więcej…

obrazek

W dniach 8-11 sierpnia twierdzy Josefov w czeskim Jaromerze odbyła się już 23 edycja kultowego Brutal Assault. O fenomenie tego wydarzenia może świadczyć fakt, że zjeżdżają się w tym czasie do Czech fani z najodleglejszych zakątków Europy, a nawet świata. W tym roku poznałem Hiszpanów, Kolumbijczyka, a nawet mieszkańca Kataru. Eklektyzm tego festiwalu pod względem muzycznym również zachwyca, gdyż obsada mieni się kilkoma gwiazdami z firmamentu muzyki metalowej, a jednocześnie trzon występujących zespołów stanowią załogi undergroundowe.

Więcej…