muzyka

obrazek

6.10.2018 rozpocznie się trasa koncertowa z okazji 20 - lecia działalności zespołu COMA. Trasa jest wyjątkowa, ponieważ zespół zdecydował, że chce zagrać koncerty w salach, które wielkością pozwolą być BLISKO publiczności aby podziękować za ostatnie 20 lat. Jednym z przystanków na tej trasie będzie Kraków, gdzie zespół wystąpi 25 października w Klubie ZET PE TE. 

Więcej…

obrazek

Dosłownie kilka dni temu dał fenomenalny występ w trakcie trwania drugiej edycji festiwalu Prog In Park, a już w listopadzie powróci do naszego kraju w roli headlinera! Ihsahn wystąpi 13 listopada we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później, 14 listopada w warszawskiej Progresji. W roli gości specjalnych wystąpią: Ne Obliviscaris oraz Astrosaur. Bilety na koncert dostępne od czwartku 23 sierpnia na: http://sklep.knockoutprod.net. Przedsprzedaż startuje o godzinie 10:00. 

Więcej…

obrazek

Pod szyldem Burial Procession of Evropa w trasę wyruszają francuskie Necrowretch i australijskie Cemetery Urn. Left Hand Sounds zaprasza na dwa koncerty, w Chorzowie i Poznaniu.

Więcej…

obrazek

Ralph powoli wraca do portu, ostatni raz porywając publiczność w rejs po morzu... .  

Więcej…

obrazek

W najbliższych tygodniach odbędą się trzy festiwale open-air, na które w imieniu organizatorów i zespołów zapraszamy! 

Więcej…

obrazek

Blindead wystąpi 2 listopada w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później 3 listopada w gdańskim B90. Grupa będzie świętować 10-lecie albumu “Autoscopia / Murder In Phazes”, który ukazał się 18 sierpnia 2008 roku nakładem Deadline Records.

Więcej…

obrazek

Amalie Bruun ukrywająca się pseudonimem Myrkur wystąpi 10 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później, 11 grudnia, w krakowskim Klub Kwadrat. Artystka w dalszym ciągu promuje krążek „Mareridt”, który swoją premierę świętował we wrześniu 2017 roku.

Więcej…

obrazek

Left Hand Sounds zaprasza na koncert absolutnej legendy death metalu, SADISTIC INTENT. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego powrotu tego zespołu do naszego kraju. Niczym hiszpańskiej inkwizycji.

Więcej…

obrazek

Knock Out Productions oraz Klub B90 zapraszają na dwa koncerty Sólstafir w Polsce. Grupa z Islandii zaprezentuje się polskiej publiczności 20 listopada w gdańskim B90 oraz dzień później, 21 listopada w warszawskiej Progresji. Sólstafir w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek “Berdreyminn”, który ukazał się w pierwszej połowie 2017 roku dzięki wytwórni Season Of Mist.

Więcej…

obrazek

Podajemy za organizatorami ostatnie kapele tegorocznej edycji Brutal Assault:

Więcej…

obrazek

Wielkie legendy polskiego metalu w Krakowie.

Więcej…

obrazek

Metalowcy, wiadomo, to często dorosłe dzieci. Redakcja Musick w związku z tym serwuje prezent centralnie w Dniu Dziecka: nowy, siarką i truchłem cuchnący, numer magazynu.

Więcej…

obrazek

Potwierdzone zostały kolejne kapele które wystąpią podczas tegorocznej edycji Brutal Assault. Kilku artystów też, niestety, wypadło ze składu. Podajemy za organizatorem:

Więcej…

obrazek

Muzyczne ikony lat 80. i 90. na jednej, klubowej scenie. Kat & Roman Kostrzewski, Proletaryat, Sztywny Pal Azji, The Bill, Moskwa, Ga-Ga, Closterkeller i Zielone Żabki - to za sprawą ich wspólnego koncertu przywrócony będzie klimat tamtych lat i emocje towarzyszące kolejnym edycjom jarocińskiego festiwalu.

Więcej…

obrazek

Thrash metalowa legenda już 5 czerwca wystąpi w szczecińskim klubie Peron 5. Kreator przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Gods Of Violence”.

Więcej…