muzyka

obrazek

Poniżej info od organizatorów:

Więcej…

obrazek

„Three Altars Burning” to wspólna trasa Necros Christos, Ascension i Venenum, która zawita do Polski na dwa koncerty w lutym, odpowiednio do Krakowa (Zet Pe Te) i Poznania (U Bazyla).

Więcej…

obrazek

Left Hand Sounds zaprasza na jubileuszową trasę Witchmaster! W 2019 przypada równo 20 lat od wydania debiutu “Violence & Blasphemy” (Pagan Records). Z tej okazji zielonogórscy piewcy zgorszenia i szaleństwa odwiedzą w towarzystwie Embrional 9 polskich miast.

Więcej…

obrazek

Organizatorzy jednego z największych europejskich festiwali metalowych podali kolejne zespoły które wystąpią na przyszłorocznej edycji w czeskim Jaromierzu.

Więcej…

obrazek

Już 17 listopada w krakowskim Kwadracie Punk Folk Celtic Fest. Pierwszorzędną zabawa zagwarantowana.

Więcej…

obrazek

Jest najnowszy dwudziesty trzeci numer Musick Magazine!

Więcej…

obrazek

W dniach 8-11 sierpnia twierdzy Josefov w czeskim Jaromerze odbyła się już 23 edycja kultowego Brutal Assault. O fenomenie tego wydarzenia może świadczyć fakt, że zjeżdżają się w tym czasie do Czech fani z najodleglejszych zakątków Europy, a nawet świata. W tym roku poznałem Hiszpanów, Kolumbijczyka, a nawet mieszkańca Kataru. Eklektyzm tego festiwalu pod względem muzycznym również zachwyca, gdyż obsada mieni się kilkoma gwiazdami z firmamentu muzyki metalowej, a jednocześnie trzon występujących zespołów stanowią załogi undergroundowe.

Więcej…

obrazek

6.10.2018 rozpocznie się trasa koncertowa z okazji 20 - lecia działalności zespołu COMA. Trasa jest wyjątkowa, ponieważ zespół zdecydował, że chce zagrać koncerty w salach, które wielkością pozwolą być BLISKO publiczności aby podziękować za ostatnie 20 lat. Jednym z przystanków na tej trasie będzie Kraków, gdzie zespół wystąpi 25 października w Klubie ZET PE TE. 

Więcej…

obrazek

Dosłownie kilka dni temu dał fenomenalny występ w trakcie trwania drugiej edycji festiwalu Prog In Park, a już w listopadzie powróci do naszego kraju w roli headlinera! Ihsahn wystąpi 13 listopada we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później, 14 listopada w warszawskiej Progresji. W roli gości specjalnych wystąpią: Ne Obliviscaris oraz Astrosaur. Bilety na koncert dostępne od czwartku 23 sierpnia na: http://sklep.knockoutprod.net. Przedsprzedaż startuje o godzinie 10:00. 

Więcej…

obrazek

Pod szyldem Burial Procession of Evropa w trasę wyruszają francuskie Necrowretch i australijskie Cemetery Urn. Left Hand Sounds zaprasza na dwa koncerty, w Chorzowie i Poznaniu.

Więcej…

obrazek

Ralph powoli wraca do portu, ostatni raz porywając publiczność w rejs po morzu... .  

Więcej…

obrazek

W najbliższych tygodniach odbędą się trzy festiwale open-air, na które w imieniu organizatorów i zespołów zapraszamy! 

Więcej…

obrazek

Blindead wystąpi 2 listopada w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później 3 listopada w gdańskim B90. Grupa będzie świętować 10-lecie albumu “Autoscopia / Murder In Phazes”, który ukazał się 18 sierpnia 2008 roku nakładem Deadline Records.

Więcej…

obrazek

Amalie Bruun ukrywająca się pseudonimem Myrkur wystąpi 10 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później, 11 grudnia, w krakowskim Klub Kwadrat. Artystka w dalszym ciągu promuje krążek „Mareridt”, który swoją premierę świętował we wrześniu 2017 roku.

Więcej…

obrazek

Left Hand Sounds zaprasza na koncert absolutnej legendy death metalu, SADISTIC INTENT. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego powrotu tego zespołu do naszego kraju. Niczym hiszpańskiej inkwizycji.

Więcej…