Danko Jones: obejrzyj premierowy teledysk

obrazek

Danko Jones zaprezentował najnowszy wideoklip do utworu „My Little RnR”! Singiel promuje nadchodzący album grupy „Wild Cat”. Premiera już 3 marca!

 

Zobacz teledysk do „My Little RnR”:

https://www.youtube.com/watch?v=hVuI5ShJI4E

Danko Jones w towarzystwie Audrey Horne obejrzymy na dwóch klubowych koncertach w Polsce. Odbędą się one 23 marca w warszawskiej Proximie oraz dzień później 24 marca w krakowskim Kwadracie.

DANKO JONES (Kanada) hard rock:

Po 20 latach istnienia kanadyjska załoga Danko Jones ma już odpowiednią renomę w świecie hard rocka. Zawdzięcza ją zarówno wysokiej jakości piosenek na siedmiu studyjnych płytach, znakomitym koncertom, a także niebywałej charyzmie lidera zespołu, którego personalia stały się jego nazwą. Danko Jones to bowiem nie tylko świetny showman i kompozytor, lecz również niestrudzony promotor rockowej i metalowej muzyki na antenie radiowej. Wzorem słynnego Henry'ego Rollinsa, którego notabene gościł w swoim podcaście, dawał także występy spoken word, a następnie opublikował ich wybór na płycie. Wiemy już, że Danko i jego koledzy z zespołu wspaniale wypadają na dużej festiwalowej scenie, bo mogliśmy się o tym przekonać, gdy istniejąca od 1996 roku kanadyjska formacja występowała na Przystanku Woodstock 2015. Teraz będzie okazja zobaczyć, że równie dobrze Danko Jones wypada na koncertach klubowych. Trio w składzie Danko Jones (wokal/gitara), John "JC" Calabrese (gitara basowa) i Rich Knox (perkusja) promować będzie u nas znakomity album "Fire Music" wydany w 2015 roku. Na bank będzie nie tylko wspaniała muzyka i świetny show, lecz również sporo śmiechu, bo Danko "gadanę" ma jak mało kto.

Sprawdź, jeśli lubisz: Gluecifer, Turbonegro, The Hellacopters, Airbourne, Nashville Pussy, Mustasch...

http://www.dankojones.com/

https://www.facebook.com/dankojones

https://www.youtube.com/watch?v=yGLwqtOF_XY

 

AUDREY HORNE (Norwegia) hard rock:

Serialowa Audrey Horne jest piękna, zmysłowa, trochę tajemnicza i słucha nastrojowej muzyki o lekkim zabarwieniu erotycznym. Pięciu Norwegów z Bergen, tworzących tak samo nazywający się zespół, nie bawi się w zmysłowość i erotykę. Pod szyldem, który unieśmiertelniła swoją aktorską kreacją Sherylin Fenn, tworzą, jak sami opisują, mocnego, melodyjnego, walącego prosto w twarz hard rocka z charakterem. Grupa Audrey Horne powstała w 2002 roku, a stworzyli ją muzycy, mający w CV grę w takich formacjach jak między innymi Sahg, Enslaved i Gorgoroth. Trzy lata i dwie EP-ki i kilkadziesiąt koncertów później, kapela była nominowana do dwóch norweskich odpowiedników Grammy i zabrała do domu jedną ze statuetek. Od tamtej pory marka Audrey Horne coraz mocniej zyskiwała na znaczeniu, a pomogło w tym pięć świetnych płyt studyjnych, parę singli oraz przede wszystkim świetne koncerty niemal na całym świecie, z których Norwegowie słyną. Ostatnią pozycją w dyskografii kapeli wciąż jest wydana w 2014 roku płyta "Pure Heavy".

Sprawdź, jeśli lubisz: Thin Lizzy, Faith No More, Alice In Chains, Danko Jones…

http://www.audreyhornemusic.com/

https://www.facebook.com/AudreyHorneOfficial/

https://www.youtube.com/watch?v=wBNxQWfx8gw

 

Zagrają:

DANKO JONES (Kanada) hard rock

+

Audrey Horne (Norwegia) hard rock

Kiedy: 23 marca (czwartek) 2017

Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Kiedy: 24 marca (piątek) 2017

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Oraz:

TicketPro

Eventim

 

Zaprasza

Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out  https://www.instagram.com/knockoutprod