Brutal Assault 2017: kolejne zespoły

obrazek

Sukcesywnie rozrasta się skład tegorocznej edycji festiwalu Brutal Assault w czeskim Jaromierzu. Właśnie podano kolejne zespoły które wystąpią. Poniżej podajemy za organizatorami ostatnią aktualizację składu:

 

Zaczynamy od złej wiadomości: z występu w tym roku zrezygnowali LIFE OF AGONY i GRUESOME. Dobrych wiadomości jest o wiele więcej. Pierwsza z nich to występ WOLVES IN THE THRONE ROOM. Amerykanie od 15 lat rewolucjonizują black metal na swoją modłę, a w tym roku po raz pierwszy wystąpią na BA.

Kolejnym debiutantem na deskach naszego festiwalu jest także eksperymentalne trio BORIS. Japończycy, których możecie znać chociażby ze współpracy z Sunn O))), łączą w swojej muzyce psychedelic rock, punk, sludge, doom metal, drone, pop, noise, shoegaze oraz ambient. Bardziej klasyczne podejście do muzyki prezentuje gwiazdorski deathmetalowy VALLENFYRE z Anglii.

Prosto z bagnistej Luisiany przyjedzie do nas sludgowy CROWBAR z charyzmatycznym Kirkiem Windsteinem. Kontrastem dla wymienionych weteranów będą dwa młode składy: sludgy hardcorowy GOD MOTHER ze Szwecji oraz Amerykanie z metalcorowego MISS MAY I.

Do składu dołącza również świętująca 30-lecie czeska legenda, ROOT oraz melodyjni blackmetalowcy z włoskiego GRAVEWORM. Na koniec mamy dla was hardcore/punkowy SHEER TERROR z Nowego Yorku, hardcorowy FIRST BLOOD z Kalifornii oraz mołdawski nu-metalowy INFECTED RAIN.

Nie zapomniecie, że tańsze bilety można kupić tylko do końca tego miesiąca!

Bilety dostępne pod poniższymi linkami:

www.knockoutprod.net/sklep/bilety/brutal-assault-2017

www.brutalassault.cz/pl/eshop