Family Friendly Gig - zabierz rodzinę na koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt

obrazek

Knock Out Productions, Left Hand Sounds oraz klub B90 z wielką radością informują, że najbliższe koncerty Oranssi Pazuzu i Cobalt zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Oznacza to w skrócie, że każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

 

O szczegółach akcji przeczytacie poniżej:

Każdy artysta ma inną, specyficzną grupę fanów. Zauważyliśmy, że na niektórych wykonawców coraz częściej przychodzą rodzice ze swoimi pociechami. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ uważamy, że rozwijanie pasji u młodych ludzi jest kwestią priorytetową. Muzyka na żywo i emocje z nią związane, są czymś wyjątkowym, ale niestety nie tanim. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, postanowiliśmy na niektóre wydarzenia organizować specjalne promocje.

Zapraszamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w akcji, w której każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza!

Oto szczegóły:

- akcja kierowana jest do rodzin z dziećmi, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia,

- akcja dotyczy jedynie wybranych koncertów, oznaczonych na materiałach promocyjnych znaczkiem "Family Friendly Gig"

- akcja dotyczy wyłącznie rodziców (lub opiekunów prawnych) z dziećmi; nie dotyczy dzieci będących pod chwilową opieką niespokrewnionej osoby dorosłej,

- 1 rodzic = 1 darmowy bilet dla dziecka,- przy wejściu będziemy wymagać dowodu osobistego rodzica oraz legitymacji dziecka.

Weź swoje dziecko na koncert – zapłacicie za 1 bilet!

Namów mamę lub tatę, żeby poszli z Tobą na koncert – zapłacicie za 1 bilet!

Szukajcie koncertów ze znaczkiem "Family Friendly Gig" oraz informacji na stronie www.knockoutprod.net

Przypominamy, że Oranssi Pazuzu i Cobalt zaprezentują się na trzech występach w Polsce (w roli supportu Entropia). Koncerty odbędą się: 12 maja w krakowskim Kwadracie, 13 maja w gdańskim B90 oraz dzień później 14 maja w poznańskim U Bazyla. Zapraszamy!

ORANSSI PAZUZU (Finlandia) black metal:

W czasach zacierania się gatunkowych granic, ORANSSI PAZUZU są jedną tych formacji, dzięki którym muzyka ekstremalna zrobiła astronomiczny krok naprzód. Jej kolejne albumy, a zwłaszcza wydany 26 lutego 2016 r. „Värähtelijä”, podążają w kierunku, którego nigdy nie można w pełni przewidzieć, za to wrażenie, jakie pozostawiają u słuchacza jest zawsze spektakularne. Nieortodoksyjnie traktowany black metal, space rock, ambient, drone i sludge – to tylko niektóre puzzle tworzące soniczną mozaikę formacji Jun-Hisa. W 2017 r. przypada dziesięć lat działalności Oranssi Pazuzu. To, że rocznica ta pokrywa się ze szczytowym okresem w twórczości Finów, jest znakomitym pretekstem, by sprawdzić ich na żywo.

"Värähtelijä" to dziwny, groteskowy album, na którym gatunki nakładają się na siebie, a ekscentryczne wybory są zasadą, a nie wyjątkiem. Oranssi Pazuzu wyszli z blackmetalowego pudełka i zagubili się – cudownie i osobliwie – gdzieś pomiędzy niebem i piekłem.

Sprawdź, jeśli lubisz: Beherit, Swans, Darkthrone, Hawkwind…

http://www.oranssipazuzu.com/

https://www.facebook.com/Oranssi-pazuzu-58437793552

https://www.youtube.com/watch?v=Q_lGSUrvWMo

 

COBALT (Stany Zjednoczone) black metal:

COBALT to pochodzący z amerykańskiego stanu Colorado duet, dotychczas funkcjonujący głównie jako projekt studyjny. Dorobek grupy, której liderem jest multiinstrumentalista Erik Wunder (Man's Gin), w szczególności płyty takie jak „Eater of Birds” (2007) czy „Gin” (2009), zdefiniowały oblicze współczesnego, alternatywnego amerykańskiego black metalu. Jego otwartą formułę kontynuuje tegoroczny, podwójny album „Slow Forever”, nagrany z nowym wokalistą Charliem Fellem (Lord Mantis). Wiosenne koncerty będą pierwszymi w historii Cobalt zagranymi w Europie. Z tej okazji, zespół poszerzył swój skład. To będzie duże wydarzenie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Celtic Frost, Neurosis, Blasphemy, Tool…

https://www.facebook.com/COBALT-109020659128531/

https://www.youtube.com/watch?v=0CbeJydbYu0

 

ENTROPIA (Polska) black metal/sludge/post-metal:

Wszystkie koncerty otworzy ENTROPIA, której wydany zimą 2016 r. drugi album „Ufonaut” uznać można za jedną z najodważniejszych płyt, jakie ukazały się na polskiej scenie metalowej w ostatnich kilkunastu miesiącach. Przyprawiający o zawrót głowy i psychodeliczny lot w nieznane wymiary świadomości – to on jest lejtmotywem twórczości kwintetu z Oleśnicy.

Sprawdź jeśli lubisz: Obscure Sphinx, Mord'A'Stigmata, Latitudes, Omega Massif…

http://www.entropia.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/mourningentropia/ 

https://www.youtube.com/watch?v=iEwAWF7gj2Y

 

Zagrają:

ORANSSI PAZUZU (Finlandia) black metal

+

Cobalt (Stany Zjednoczone) black metal

Entropia (Polska) black metal/sludge/post-metal

 

 

Kiedy: 12 maja (piątek) 2017

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 65 zł – przedsprzedaż, 75 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Pozostałe dwa koncerty:

Kiedy: 13 maja (sobota) 2017

Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Organizator: B90

 

Kiedy: 14 maja (niedziela) 2017

Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A

Bilety:  60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Organizator: Left Hand Sounds