Dwa koncerty Steve’n’Seagulls w Polsce

obrazek

Popularność zawdzięczają oryginalnym coverom największych rock’owych klasyków zagranych w wersji country. Ich teledyski na YouTube wciąż biją rekordy popularności, a samą przeróbkę „Thunderstruck” z repertuaru AC/DC obejrzano już 40 milionów razy!

 

Do naszego kraju przyjadą promować swój najnowszy album „Brothers In Farms” na którym znalazły się między innymi własne interpretacje „Aces High” (Iron Maiden), „Sad But True” (Metallica) czy też „November Rain” (Guns N’ Roses).

Na koncerty Steve’n’Seagulls zapraszamy 15 grudnia do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 16 grudnia do wrocławskiego klubu Firlej.

STEVE'N'SEAGULLS (Finlandia) country, bluegrass:

Nie wiemy, czy ich muzykę lubi Steven Seagall, który był inspiracją dla nazwy, ale na pewno Steve'N'Seagulls lubią miliony słuchaczy na całym świecie. Powstała w 2011 roku fińska załoga potrafi bowiem błyskawicznie wywołać uśmiech na twarzy swoimi niesamowitymi coverami hardrockowych i metalowych, a nawet hiphopowych klasyków. Już patrząc na ich zdjęcie, można śmiać się do rozpuku. Wyglądają bowiem jak farmerzy, którzy dopiero co wyszli w obory albo wrócili z polowania. Ale na instrumentach Steve'N'Seagulls grać country potrafią i wyobraźnię mają nielichą. Dzięki temu takie covery, jak "Thundestruck" AC/DC, "Aces High" Iron Maiden czy "Sabotage" Beastie Boys na długo zapadają w pamięć. Do Polski Finowie przyjadą promować wydany w 2016 roku kapitalny zestaw przeróbek pod nazwą "Brothers In Farms". Na nim interpretacje między innymi kawałków Guns N'Roses, AC/DC, Megadeth, Metalliki czy Nirvany. Sprawdź, jeśli lubisz: country, artystów, którzy nagrywają ciekawe covery (np. Richard Cheese, Nouvelle Vague, Hayseed Dixie)…

https://stevenseagulls.com

https://www.facebook.com/Stevenseagulls

https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc      

 

Zagrają:

STEVE'N'SEAGULLS (Finlandia) country, bluegrass

+

Support

 

Kiedy: 15 grudnia (piątek) 2017

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

 

Kiedy: 16 grudnia (sobota) 2017

Gdzie: Wrocław @ Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions oraz Core-Poration