Grand Magus wystąpi w Krakowie

obrazek

Knock Out Productions prezentuje koncert Grand Magus w Krakowie. W maju 216 roku szwedzcy mistrzowie gitarowego riffu wydali swój ostatni album „Sword Songs” nakładem  Nuclear Blast Records. Po świetnych występach u boku Amon Amarth, grupa wyrusza w europejską trasę w roli headlinera.

 

Na koncert Grand Magus zapraszamy 2 listopada do krakowskiego Kwadratu. Przedsprzedaż biletów ruszy już jutro (21.06.2017) o godzinie 10:00. Wkrótce poznamy nazwę grupy, która wystąpi przed Szwedami w roli supportu. 

GRAND MAGUS (Szwecja) epicki heavy metal:

Kiedy w grudniu 2016 roku szwedzki Grand Magus pojawił się w Polsce na trzech koncertach jako support Amon Amarth, chyba nie spodziewał się, że zostanie tak przyjęty. Polscy fani długo czekali na występy twórców klasycznych albumów "Iron Will", "Hammer Of The North" i "The Hunt", więc nic dziwnego, że reagowali owacyjnie na każdą piosenkę Szwedów. Reakcja polskich maniaków metalu nie uszła uwadze JB Christophersona, lidera, gitarzysty i fantastycznego wokalisty, który share'ował zachowanie polskiej publiki na facebookowym profilu kapeli. Szwed, który wcześniej dawał głos w Spiritual Beggars, od 1999 roku szefuje Grand Magus, wspomagany przez basistę Foxa Skinnera. Trio uzupełnia znakomity bębniarz Ludwig Witt, grający w kapeli od 2012 roku. Podczas ponownej wizyty w Polsce Grand Magus będzie już odgrywać rolę headlinera. Trio wciąż będzie promować świetny album z 2016 roku, "Sword Songs". Na nim to, za co kapelę kochamy najbardziej, czyli heavymetalowa epickość, wspaniałe melodie, doomowy ciężar. "Grand" znaczy wielki, wielka też jest klasa szwedzkiego zespołu. Także na żywo.

Sprawdź, jeśli lubisz: Manowar, Candlemass, Firebird, Cathedral, Sahg

http://www.grandmagus.com

https://www.facebook.com/grandmagusofficial

https://www.youtube.com/watch?v=_2Ita9XJICY

 

Zagrają:

GRAND MAGUS (Szwecja) epicki heavy metal

+

Support

 

Kiedy: 2 listopada (czwartek) 2017

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions  

Bilety dostępne w sprzedaży od środy 21.06.2017 (godzina 10:00)