In Twilight's Embrace - premiera klipu do 'As Future Evaporates'

obrazek

Niecały miesiąc przed premierą czwartego albumu pt. “Vanitas”, In Twilight's Embrace ujawniają klip do kolejnej piosenki z płyty.

 

Obraz do “As Future Evaporates” można obejrzeć w ekskluzywnym premierowym streamingu na stronach:

MetalNews.pl (Polska): https://www.metalnews.pl/newsy/ekskluzywna-premiera-teledysku-in-twilights-embrace-utworu-as-future-evaporates/ 
Heavy Blog is Heavy (Świat): http://www.heavyblogisheavy.com/2017/08/29/video-premiere-in-twlights-embrace-as-future-evaporates/ 

Teledysk kręcony był m.in. na wyspie znajdującej się na jednym z wielu jezior Pomorza Zachodniego. „To strony, z których pochodzę. Na miejscu nie ma dostępu do prądu, a zasięg sieci komórkowych jest słaby. Poczucie odosobnienia i totalna cisza panująca dookoła sprawiły, że udało się nam dokładnie uchwycić nastrój utworu” - mówi Cyprian Łakomy, wokalista In Twilight's Embrace.

Piosenka jest syntezą lejtmotywu całej „Vanitas”, zgodnie z którym śmierć obecna jest w życiu każdego z nas i na różnych etapach. Jej świadomość i konieczność mierzenia się co jakiś czas powinna motywować do tego, by najlepiej wykorzystać dany nam czas. Niestety, wielu zadowala się jedynie przetrwaniem kolejnego dnia.

„Vanitas” ukaże się na CD i LP już 22 września nakładem Arachnophobia Records. Trwa przedsprzedaż. Materiał zrealizował i zmiksował gitarzysta Marcin Rybicki w Vintage Records i Left Hand Sounds.

Od września, In Twilight's Embrace zobaczyć będzie można na żywo w kilku miastach, w tym na koncertach z Immolation, Azarath i Melechesh. Bilety dostępne na lefthandsounds.org/bilety.

Pełna lista koncertów: 
09.09 - Summer Dying Loud festival
26.09 - Kraków @ ZetPeTe w/Immolation, Azarath, Melechesh
27.09 - Wrocław @ Pralnia w/Immolation, Azarath, Melechesh
28.09 - Gdynia @ Ucho w/Immolation, Azarath, Melechesh
29.09 - Warsaw @ Proxima w/Immolation, Azarath, Melechesh
07.10 - Poznań @ U Bazyla “Vanitas” release show
14.10 - Black Waves Fest, Jarocin @ Spichlerz Polskiego Rocka

Lista utworów:
1. The Hell of Mediocrity
2. Fan the Flame
3. As Future Evaporates
4. Trembling 
5. Flesh Falls, No Ghost Lifts
6. Futility
7. The Rift
8. The Great Leveller