„Czarny” update tegorocznego Brutala

obrazek

Organizatorzy tegorocznej edycji Brutal Assault, jednego z największych europejskich festiwali muzyki metalowej, podali kolejny zestaw kapel które wystąpią w sierpniu w Jaromierzu. Wywodzą się one z samych czeluści piekielnego kręgu.

 

Szwedzkiego Marduka anonsować specjalnie nie trzeba. To jeden z pionierów europejskiego black metalu. Ponad 25 lat na scenie, dewastujące riffy, dewastująca prędkość, dewastujący – jeden z najlepszych w gatunku – współczesnych wokalistów. W ubiegłym roku nad twierdzą Josefov siłą natury przechodziło małe tornado, w tym roku za sprawą Marduka powróci ponownie, tym razem siłą sonicznej zagłady.

Do składu dołączają także Szwajcarzy z Bölzer, jedna z największych sensacji na scenie black death ostatnich lat. Zespół który w okrojonym do absolutnego minimum składzie (duo) potrafi wykreować absolutnie niesamowitą atmosferę na żywo, co już samo w sobie jest imponujące.

Ponadto line up tegorocznego festiwalu zasila: Given Håvard Ellefsen (znany lepiej jako Mortiis), Austriacy z Belphegor, południowoamerykański Wrathprayer, black folk metalowy irlandzki Cruachan, kontrowersyjny francuski Arkhon Infaustus oraz słowacki Malokarpatan.

http://brutalassault.cz/pl/

Wydarzenia na fb:

https://www.facebook.com/events/1968188413455429/  

Bilety:

https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/101/brutal-assault-2018