Brutal Assault 2018: nowe kapele

obrazek

Potwierdzone zostały kolejne kapele które wystąpią podczas tegorocznej edycji Brutal Assault. Kilku artystów też, niestety, wypadło ze składu. Podajemy za organizatorem:

 

Na początek musimy ogłosić kilka wcześniej zapowiedzianych zespołów, które z różnych powodów nie będą mogły dotrzeć na festiwal: DIABLO SWING ORCHESTRA, IHSAHN, SAINT VITUS, NOVEMBERS DOOM i GRAVEYARD.

Teraz dobre wiadomości - do składu dołączają szwedzcy death/thrashowcy z DIABOLICAL, rapcorowcy z DOG EAT DOG oraz funeraldoomowy ESOTERIC. Mamy także kolejny polski akcent w postaci sosnowieckiego FRONTSIDE. Kolejne zespoły to goregrindowy GUINEAPIG z Włoch, grindcorowy INHUME z Francji, progresywny death metal w wykonaniu andorskiego PERSEFONE oraz legendarni crossoverowcy z brazylijskiego RATOS DE PORÃO!

Do obsady Brutal Assault dołącza też śmietanka lokalnego podziemia: deathmetalowcy z ANIME TORMENT i CUTTERED FLESH, mroczne shoe-gaze DÆRRWIN, symfoniczni deathmetalowcy z DEPRESY, deathmetalowe GODLESS TRUTH, industrial/blackowe GORGONEA PRIMA, hardcorowe HENTAI CORPORATION, POPPY SEED GRINDER i RAVELIN 7, melodic death w wykonaniu INNERSPHERE, alternatywne PRVNÍ HOŘE, folk/blackowy RAMCHAT oraz weterani z doomowego SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY.

Bieżące informacje o festiwalu oraz biletach w linkach poniżej:

www.brutalassault.cz

www.facebook.com/events/1968188413455429/