MisÞyrming na jedynym koncercie w Polsce!

obrazek

 

W niedzielę, 22 września, zapraszamy do poznańskiego Klubu U Bazyla na jedyny polski przystaniek trasy Misthyrming, Darvaza i Vortex of End. Bilety na to szczególne wydarzenie już w sprzedaży.

 

A Thousand Lost Civilizations i Left Hand Sounds prezentują:

MisÞyrming

Darvaza

Vortex of End

22 IX 2019

Poznań, Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A)

Bilety: 

60zł (przedsprzedaż)

70zł (w dniu koncertu)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

MisÞyrming (Black Metal, Islandia)

Już w chwili premiery debiutanckiej płyty “Söngvar elds og óreiðu” (2015)MisÞyrming zyskał miano czołowego przedstawiciela Black Metalu z Islandii. Wyrazista melodyka i paranoiczny klimat w zestawieniu z iście dziką prezencją sceniczną rozsławiły kwartet z Reykjaviku na całym świecie. Zdaje się jednak, że dopiero na wydanym pod koniec maja drugim albumie “Algleymi”, Islandczycy ujawniają w pełni swój potencjał. Wszystkie znane elementy stylu MisÞyrming wybrzmiewają tu jeszcze intensywniej, z niespotykaną dotąd przebojowością. Bez dwóch zdań jedna z najważniejszych blackmetalowych premier 2019 r., a logo Norma Evangelium Diaboli na płycie tylko to potwierdza.

“Algleymi” (oficjalny streaming): 

YouTube Video Preview

Fb: https://www.facebook.com/Misthyrming/

Darvaza (Black Metal, Włochy/Norwegia)

Międzynarodowy projekt, którego rdzeń tworzą Omega (m.in. Fides Inversa, Deathrow, Chaos Invocation) oraz Wraath (Ritual Death, Mare, Behexen, ex-One Tail, One Head). W ciągu czterech lat istnienia, serwując klasyczny w formie i treści Black Metal, Darvaza wydała trzy minialbumy, z których ostatni – “Darkness in Turmoil” (Terratur Possesions) ukazał się w 2018 r. Ceremonialna atmosfera, wierność tradycyjnym wzorcom i zwierzęca energia na scenie – jeśli tego szukasz w muzyce ekstremalnej, nie możesz ominąć występu Darvaza.

“The Silver Chalice” (oficjalne video): 

YouTube Video Preview

Fb: https://www.facebook.com/Darvaza.blackmetal/

Vortex of End (Black Metal, Francja)

Istnieją od półtorej dekady, a już 31 maja, nakładem Osmose Productions, ukazuje się ich trzeci album “Ardens Fvror”. Vortex of End skupia w sobie charakterystyczne cechy francuskiej szkoły BM: kontrast patosu z brudem, obskurny klimat i rytualne natchnienie.

“Ira Dei” (audio): 

YouTube Video Preview

Fb: https://www.facebook.com/vortexofend/