Redakcja

Marek "Days" Wilkowski - nasz oficjalny przedstawiciel, bo na kogoś trzeba było fakturę za serwer i domenę wystawić. Student geologii na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Człowiek unikalny do tego stopnia, że przy porodzie wygrawerowali mu na pępowinie słowa "Limited Edition". Mówi bardzo trudnym dialektem, który jest połączeniem hebrajskiego, mandaryńskiego i starocybertrońskiego. Co zadziwiające, całkiem nieźle można się z nim dogadać. Posiada rozległą wiedzę na temat wszystkiego, czego nie dotyczy aktualna rozmowa. Wie, jaka będzie jutro pogoda i jak się nazywa ten kamień, o który się potknąłeś.

Kranken - inżynier informatyki. Sto kilogramów praktyka i realisty, twardo stąpającego po ziemi. Typ człowieka, dla którego nie istnieje coś, czego nie można policzyć. A liczy cholernie dobrze. Nieoceniona pomoc i autorytet we wszystkim, oprócz ortografii.

HiKrush - jeden z głównych pomysłodawców. Człowiek z pięknymi wizjami i niesamowitym zapałem do ich realizacji, który to zapał kończy się mniej więcej na samym początku. Wypełniony po brzegi bezużyteczną wiedzą, entuzjasta pięknych kobiet i nieoceniona pomoc w czyszczeniu lodówek. Na stronie robi naprawdę sporo nikomu niepotrzebnej roboty Dorabia jako głos w Twojej głowie, który mówi, kiedy czytasz różne rzeczy.

Maga - jedyna w naszych zastępach osoba, która ma coś wspólnego z dziennikarstwem, kierunek studiów mianowicie. Kompetentna kiedy musi, rzetelna, kiedy już coś robi, z fachowym i konkretnym podejściem. Marudna i często trudna do zniesienia, acz w wielu kwestiach niezastąpiona. Ciężką krwawicą ogarnia motłoch tworzony przez resztę ekipy, krzykiem i gniewem wymusza od nas teksty, ogniem i mieczem ogłasza terminy, smaczną kawą nagradza za zrobioną robotę. Dzięki niej statystycznie brzydota w ekipie utrzymuje się na jako-takim poziomie.


Wiesiek - przystojniak, ku rozpaczy milionów jednak przebywający w stałym   związku. Nikt go nie widział od trzech miesięcy, ale rysunki przesyła na   czas. Co prawda nie ma na imię Wiesiek, ale nikt już nie pamięta jego   prawdziwego imienia i nawet jego rodzice tak się do niego zwracają.   Ogólnie rysownik samouk z dziedzicznym talentem i brakiem czasu na jego   rozwój. Agresywny kapitalizm depcze jego potencjał artystyczny i  kaleczy  twórcze dłonie pracą na magazynie w elitarnej sieci  delikatesów.


Adam "Womanizer" Jędrychowski - licencjonowany politolog, choć tytuł magistra to już tylko kwestia czasu. Zaangażowany w życie polityczne kraju, głęboko wierzący w możliwość poprawy tego, co poprawy wymaga, czyli w sumie wszystkiego. Przy okazji opozycjonista takiego kalibru, że stoi w opozycji nawet do własnych poglądów. W chwilach wolnych od uciech doczesnych zmienia się w dziennikarza prasowego. Przystojny i wolny, przez co często zdarza mu się, że musi kijem odganiać się od tabunów kobiet atakujących go na każdym kroku.

Rzabza - naczelny fotograf portalu. Poza tym student fizyki na jednej z krakowskich uczelni oraz z doskoku górołaz. Zdjęcia robi hobbystycznie, acz wychodzi mu to z grubsza profesjonalnie. Zna się na różnych rzeczach i zwykle wie kto, gdzie, po co i dlaczego tak drogo.

. Pisuje tu i ówdzie o tym i owym.

Aneta Leśniak - fotograf, dziennikarka, kulturoznawca. Stażystka tygodnika "Polityka" oraz "Nowego Dziennika" w Nowym Jorku. Absolwentka Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy (specjalność: fotografia) w Krośnie, Akademii Fotografii w Warszawie, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej (specjalność: dziennikarstwo prasowe) w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Przez trzy lata prowadziła pracownię fotograficzną dla osób niepełnosprawnych. W kręgu jej twórczych zainteresowań znajduje się człowiek i jego artefakty. Wzorem Nadara pasjonuje się fotografią lotniczą. Jest prezesem Stowarzyszenia Towarzystwa Balonowego "Gwiazda". Aktualnie pracuje w Stowarzyszeniu Pomocy Socjalnej ,,Gaudium et Spes" oraz realizuje autorskie projekty literacko-fotograficzne. W 2011 otrzymała wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym National Geographic. Publikowała m.in. w "Zwierciadle", "Polityce", "Foto". Swoją drogę dziennikarską rozpoczęła w krośnieńskim "Naszym Głosie".


Wilk - Warszawski rezydent Wybiórczej. Fotoreporter.